fbpx Зняття з реєстраційного обліку та виселення з житлового приміщення.Допомога адвоката з житлових питань | Денис Дмитриевич – частный адвокат Чернигов
 

Вы здесь

Зняття з реєстраційного обліку та виселення з житлового приміщення.Допомога адвоката з житлових питань

Існують десятки причин, за якими кожному з нас може бути потрібен адвокат з житлових питань. Це лише короткий перелік проблем, вирішення яких може зажадати участі грамотного і досвідченого адвоката з житлових питань. Адже ця галузь є однією з найбільш складних і заплутаних  в українському законодавстві. Поєднуючи норми цивільного, адміністративного та сімейного права, вона має велику кількість підводних каменів, з успіхом обійти які просто не представляється можливим без професійної юридичної допомоги. Адже навіть незначна помилка здатна обернутися втратою даху над головою!

Хоча б раз у житті кожна людина стикався з такою проблемою, як і зняття з реєстраційного обліку та виселення зі свого житлового приміщення колишніх членів сім'ї.

Це може бути викликано зміною сімейного стану та в зв'язку з цим зміною родинних відносин між членами сім'ї, а також з необхідністю здійснення будь-якої операції по відношенню до свого житлового приміщення і в зв'язку з цим переходу права власності на дане житлове приміщення до іншої особи.

Стаття: надання послуг адвоката з житлових питань

Найчастіше в практиці зустрічаються два варіанти виселення громадян і визнання їх такими, що втратили право користування житловим приміщенням, в залежності від того на якому праві належить громадянину житлове приміщення.

Якщо громадянин проживає в житловому приміщенні на підставі договору соціального найму і є наймачем житлового приміщення і йому необхідно виписати колишнього члена сім'ї, наприклад, колишнього чоловіка, колишню невістку і т.п., то про це слід довести до відома наймодавця - власника квартири. Зазвичай в цій ролі виступають державні або муніципальні органи, які розташовуються в житлових відділах адміністрацій районів.

Виселення колишнього члена сім'ї тягне за собою зміну договору соціального найму, що укладається з адміністрацією району.

Крім того, важливою умовою виселення є той фактор, чи проживає фактично колишній член сім'ї в спірному житловому приміщенні, якщо не проживає, то скільки часу він відсутній, а також вносить він плату за квартиру, чи має інше постійне місце проживання, чи не порушує він права і законні інтереси проживають в даному житловому приміщенні, чи виконує він свої обов'язки за договором соціального найму, чи включений він в ордер на житлове приміщення. Всі ці фактори є важливими і кожен з них враховується окремо при складанні позовної заяви до суду. У кожному випадку необхідний індивідуальний підхід до вирішення даного питання.

У разі ж припинення сімейних відносин з власником житлового приміщення, (якщо житлове приміщення належить такому громадянину на праві власності), право користування даним житловим приміщенням за колишнім членом сім'ї не зберігається і він підлягає зняттю з реєстраційного обліку і виселенню в безспірному порядку. У разі його незгоди - питання вирішується судом. Суд може зберегти право користування за колишнім членом сім'ї лише на певний час.

А при переході права власності на житлове приміщення, що належить громадянинові на праві власності, до іншої особи, а саме: при здійсненні угоди щодо житлового приміщення, право користування житловим приміщенням припиняється не тільки для колишнього члена сім'ї власника, а й для справжнього члена сім'ї колишнього власника.

В даному випадку має місце пріоритет прав власника жилого приміщення. Власнику належить право володіння, користування і розпорядження своїм майном.

Винятки становлять лише випадки, коли квартира була приватизована, і колишній член сім'ї на момент приватизації мав рівні права з особою, приватизував квартиру. В цьому випадку колишній член сім'ї зберігає право постійного безстрокового користування даною квартирою і виселити з квартири його неможливо.

Послуги адвоката з житлових питань включають в себе:

проведення юридичної експертизи наданої клієнтом документації;

розробка необхідної клієнту документації (договір купівлі-продажу, міни, претензія, позовна заява, запит, скарга і т.д.;

проведення консультацій в будь-який зручний час і будь-якій зручній для клієнта формі;

професійне і грамотне оформлення будь-яких угод з об'єктами нерухомого майна;

проведення всебічного юридичного аналізу всієї правовстановлюючої документації на об'єкти житлового нерухомого майна;

надання необхідної допомоги в питаннях найму житлового нерухомого майна;

надання іншої допомоги в сфері житлового законодавства.

Адвокат Рябінін Д.Д. має великий досвід у складанні позовів і ведення подібних справ у суді, і допоможе Вам впоратися з житловими питаннями виселення, підійшовши до вирішення кожного питання індивідуально.

 

Зняття з реєстраційного обліку та виселення з житлового приміщення.Допомога адвоката з житлових питань
Існують десятки причин, за якими кожному з нас може бути потрібен адвокат з житлових питань.
Услуги адвоката

Обратная связь

НОВОСТИ

Читаючи обставини справи, як клієнт приватбанку неволею напружуусь.

Обставини справи коротко викладені. Для ідентифікації рішення  - номер в єдиному реєстрі 520/15589/15-ц.

Вот и подходит к концу это год. Каждый год приносит много хорошего, а о плохом мы не будем вспоминать. Пусть наступающий год будет для Вас удачным, пусть всё сложится.

З нагоди святкування дня адвокатури в 2018 р., за "сумлінну працю" Чернігівський міський голова привітав як особисто адвоката Дениса Рябініна, так і новостворене адвокатське об'єднання "Рябініна та