Виграно справи про визнання права користування квартирами, які знаходяться на балансі міста. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Виграно справи про визнання права користування квартирами, які знаходяться на балансі міста.

Янв 22, 2024
19:01

📢 Виграні справи про визнання права користування квартирами, що перебувають на балансі міської ради, стали важливим кроком для нас та наших Клієнтів у 2023 році! 🏢

У цих справах суть полягала в тому, що після смерті єдиних квартиронаймачів, жодних інших зареєстрованих осіб у квартирі не залишилося. І як наслідок, зареєструвати або успадкувати квартири без звернення до суду було неможливо. Але завдяки рішучості та наполегливості Клієнтів, їх адвокатів, справедливість перемогла!

Ці справи викликали великий інтерес та обговорення, оскільки вони в деякому розумінні стали прецедентом для подібних ситуацій у майбутньому. Вирішення таких складних питань до суду відкриває нові можливості захисту права на житло для громадян, які знаходяться у подібних ситуаціях.

Ці справи були важким випробуванням для всіх сторін, але завдяки відповідним доказам, аргументам та професіоналізму адвокатів, суди прийняли рішення на користь громадян. Це дало можливість пройти процес приватизації, оформлення особових рахунків квартири без подальших зайвих формальностей та затрат.

Варто відзначити, що ці справи відкривають нові перспективи для інших громадян, які знаходяться в аналогічних ситуаціях. Вони можуть звернутися до суду та отримати справедливе рішення, яке визнає їх право на користування квартирою, наслідком чого є отримання її  у власність.

Ці виграні справи є свідченням того, що правосуддя працює на користь громадян, а суди готові приймати складні рішення пов’язані захистом житлових прав громадян. Вони надають надію та впевненість іншим громадянам, які знаходяться у подібних ситуаціях, що їх права будуть захищені.

Такі перемоги заслуговують уваги, при невеликій кількості подібних справ, застарілості законодавства. Вони показали, що ніщо не є неможливим, коли йдеться про захист основоположних прав і свобод.

Ми сподіваємося, що ці виграні справи стануть прикладом для інших громадян, які знаходяться у подібних ситуаціях, та надихнуть їх на пошук справедливості та захист своїх прав. Пам’ятайте, що кожен має право на справедливість, і суди готові вас підтримати! 💪

https://reyestr.court.gov.ua/Review/114705832 — Після поразки в 1 інстанції, отримана перемога Чернігівському апеляційному суді.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/111541242 — справа в 1 інстанції без оскарження.

#правосуддя #вигранісправи #користуванняквартирою #захистправ #справедливість #адвокат # Переверзєв #чернігів #неухомість

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):