Втрачене ВЛК та повернення обмежено придатного до тилової зони. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Втрачене ВЛК та повернення обмежено придатного до тилової зони.

Авг 26, 2023
01:08

У сучасному світі, військова служба вимагає від солдатів високого рівня фізичної та психологічної готовності. Однак, іноді стає випадки, коли особа має деякі обмеження, які перешкоджають їй виконувати військові обов’язки на повну міру. В таких випадках, рішення про придатність до військової служби приймається Військово-лікарною комісією (ВЛК).

В даному випадку, у солдата взагалі було втрачено його документи по ВЛК, а тому після навчання мав їхати в піхотний підрозділ на «О». Кристуючись правом направлення адвокатських запитів,  зібрали  аргументи та докази, що підтверджують обмежену придатність клієнта. В даному випадку знадобились достатні знання в галузі військового права та медицини, щоб ефективно захистити інтереси свого клієнта.
Навіть після надання вичерпних доказів на обмеженість до служби Клієна, частина не міняла свого рішення про направлення в штурмовий підрозділ.

Адвокат, не допустив направлення клієнта, який є обмежено придатним за рішенням ВЛК в військову службу, лише після змушення  призначення службових розслідувань за фактом направлення обмежено придатного вйськовослужбовця.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):