fbpx Статьи | Денис Дмитриевич – частный адвокат Чернигов
 

Вы здесь

Статьи

 

Услуги адвоката Рябинина Д.Д.: Применение принципа верховенства права и специального Закона в деле, рассмотренном Черниговским окружным административным судом.

18.09.2018 Корабельний районний суд м. Миколаєва закінчив розгляд кримінального провадження відносно гр. «К». Вирок:  визнати виннним у вчиненні кримінального правопорушеня, за ч. 1 ст. 121, ч. 3 ст.

Послуги адвокатів у вирішенні сімейних питань мають виражені особливості, так як кожне сімейну справу - унікально. В першу чергу, необхідно врегулювати критичні аспекти конфлікту, що допоможе мінімізувати витрати обох сторін.

В даний час не рідко можна зустріти конфлікт між працівником і роботодавцем.

Саме тому наслідками в трудових спорах виступають розбіжності між працівником та роботодавцем.

Вироком Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області КЛІЄНТА  визнано невинуватим у предявленому обвинуваченні у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 364 КК України та виправдати у звязку з недоведеністю, що в його діянні є склад вказаного кримін

Адвокат Рябинин Д.Д.: «Затерявшийся» арест квартиры 2008 года.

Изначально, до признания банка не платежеспособным, Клиенту было предложено перевести его вклад  в банке «Михайловский» на более выгодные условия.

Стаття 141. Рівність прав та обов’язків батьків щодо дитини

 Мати, батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

 

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

АДВОКАТ

Рябінін Денис Дмитрович

Свідоцтво № 664 від 07 вересня 2012 року

 

Страницы

Обратная связь

НОВОСТИ

В Украине появился новый Кодекс по процедурам банкротства, который вступит в силу в октябре 2019 года. В нем выписана процедура банкротства физлиц, которой раньше не было.

Читаючи обставини справи, як клієнт приватбанку неволею напружуусь.

Обставини справи коротко викладені. Для ідентифікації рішення  - номер в єдиному реєстрі 520/15589/15-ц.

Вот и подходит к концу это год. Каждый год приносит много хорошего, а о плохом мы не будем вспоминать. Пусть наступающий год будет для Вас удачным, пусть всё сложится.