ВАС «ГРИЗЕ СОВІСТЬ»? А МФО – НІ! — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

ВАС «ГРИЗЕ СОВІСТЬ»? А МФО – НІ!

Фев 19, 2022
16:02

Дуже багатьох людей хвилює МОРАЛЬНИЙ АСПЕКТ. 99% боржників, яких ми консультували, хвилювались, що вони не будуть виглядати порядними, законослухняними і «хорошими», якщо припинять спілкування з МФО та колекторами.

Задайте собі питання: а навіщо вони давали Вам гроші? Адже Ви не даєте гроші на вулиці всім підряд, навіть під великі відсотки. Ви самі розумієте, що переважна більшість незнайомих людей Вам гроші б не повернули. І МФО також розуміють, що більшість їх клієнтів гроші не повернуть. І ті не повертають! МФО видають кредити всім підряд: безробітним, наркозалежним, ігроманам і т.п. 99,9% всіх кредитів МФО оформлені з грубими порушеннями законодавства.

Ще видаючи кредит, вони розраховують на те, що за рахунок однієї порядної людини перекриють витрати десятьох, хто ці кредити не повернув. Тож чому Ви повинні платити за інших?

Про яку совість можуть вказувати компанії, які видають кредити під 100%, 500%, 1000 % річних? Тобто бажають отримати з людей в середньому у 10 разів більше, ніж давали у борг? Де ж тут совість!??

МФО і колекторські організації – це не «добрі люди», а підприємницькі (прямо кажучи – напівграбіжницькі) товариства, метою яких є отримання максимального ПРИБУТКУ, і як будь-яка підприємницька контора, вони несуть РИЗИКИ ЗБИТКІВ. Більше того, фактично – це в основному бандитські контори, де працюють найнепорядніші і морально деградовані особи, і більше половини цих «контор» навіть не знаходиться за своїми адресами, зазначеними у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Тобто – переховуються від людей та контролюючих органів!

Зверніть увагу, що нерідко МФО звертаються за вчиненням виконавчого напису, і вам знадобиться адвокат для скасування виконавчого напису та розблокування карт.

Ви не відповідаєте за помилки МФО і це їх проблема – можете Ви їм повернути кредит, чи ні. Повернувши «тіло кредиту», Ви не зобов’язані сплачувати їм вічно! Це їх ризики і власники МФО прекрасно це розуміють!

Повернути основну суму боргу, можливо, з невеликими відсотками – це справедливо. Повертати у рази більше – і не справедливо, і не добросовісно, і не з боку боржника, а з боку самого кредитора.

Керівники і засновники МФО прекрасно знають свої ризики і свідомо на них ідуть.

Забудьте будь-які докори сумління з цього приводу.

 

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):