Юридическая помощь солдатам(срочная служба, за призывом, контракт) Когда уволят в запас? — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Юридическая помощь солдатам(срочная служба, за призывом, контракт) Когда уволят в запас?

Апр 29, 2021
11:04

Юридическая помощь солдатам(срочная служба, за призывом, контракт) Когда уволят в запас?

Эта статья будет обновляться каждый день. Каждый день мы будем делать шаги к решению этих вопросов.

ПРЕДУТПРЕДЖАЮ:  я не специалист в данной сфере, и прошу «не судить строго».

Для предоставления юридической помощи военнослужащим, солдатам (срочной службы, призыв, контракт) создана группа «VK» http://vk.com/advokat.chernigova  . Здесь мы предоставляем помощь, и пытаемся найти решения главных вопросов:

1. Когда уволят в запас украинских срочников?

2. Могут ли задержать на службе больше 6 месящев?

3. Почему украинских срочников вопреки «обещаниям и заявлениям» отправляют в зону боевых действий?

4. Будет ли призыв на срочную службу осень-2014?

ПЕРЕЙДЕМ К 1-М ДВУМ ВОПРОСАМ:

1. Когда уволят в запас украинских срочников?

2. Могут ли задержать на службе больше 6 месящев?

Эти два вопроса тревожат достаточно большое количество людей. Особенно это касается самих солдат и их родственников и близких.

Тема является специфической. Такое в нашей стране происходит первый раз. Законодательная база весьма противоречива. Судебной практики нет. Военные юристы в частях- сами ничего не знают.

ВІДПОВІДНО ДО П.8 СТ.4 ЗУ » ПРО МОБІЛІЗАЦІЙНУ ПІДГОТОВКУ ТА МОБІЛІЗАЦІЮ «. З моменту оголошення мобілізації (крім цільової) чи введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях настає ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.

ТОБТО З МОМЕНТУ ПЕРШОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗІЦІЇ ЗАПРОВАДЖЕНОЇ ЩЕ ВЕСНОЮ ТВО. ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТУРЧИНОВИМ АВТОМАТИЧНО З ДНЯ ВИХОДУ УКАЗУ » ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ» НАСТАВ «ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД»

Далее: У разі оголошення мобілізації:

1) проводиться призов на військову службу військовозобов’язаних та громадян призовного віку, за винятком осіб, зазначених у статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;

2) усі військовослужбовці, які перебувають на цей час на військовій службі у Державній спеціальній службі транспорту, ЗВІЛЬНЕННЮ В ЗАПАС НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ

ТАК ЯК ОСТАННІЙ ЕТАП(СТРОК) ЧАСТКОВОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ ЗАКІНЧИВСЯ ЩЕ 9-ГО ВЕРЕСНЯ 2014 РОКУ, А РІШЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО ЗАТРИМКИ ВІЙСКОВОСЛУЖБОВЦІВ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ , ЯКІ ВИСЛУЖИЛИ ВСТАНОВЛЕНІ СТРОКИ ЗАТРИМАТИ НА СЛУЖБІ ТЕРМІНОМ ДО 6-ТИ МІС. НЕ ВИДАНО ТА НЕ ОПУБЛІКОВАНО НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ , АБО В ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ. ВИКЛЮЧАЕ ПІДСТАВУ ТРИМАТИ СТРОКОВИКІВ ТОМУ НА ПІДСТАВІ ВИКЛАДЕННОГО ВВАЖАЮ: ТЕ ЩО ПЕРЕБУВАННЯ НА СЛУЖБІ ВЖЕ 15 ДНІВ Е НЕЗАКОННО!!!! ТОМУ ЦЯ ОБСТАВИНА Е ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ В СУД!!!!

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):