Виїзд адвоката на місце затримання ТЦК, Національної поліції м. Чернігів. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Виїзд адвоката на місце затримання ТЦК, Національної поліції м. Чернігів.

Июл 29, 2024
09:07

Правова допомога при незаконному затриманні та примусової мобілізації.

Адвокатське об’єднання «Рябінін, Переверзєв та партнери» пропонує послугу адвокатського виїзду при адміністративному затриманні та у разі знаходження Вас в базі «Армор» та «Оберіг» із познакою «розшук»
При підписанні завчасного договору з АО «Рябінін, Переверзєв та партнери», забезпечує прибуття, протягом однієї години, адвоката на місце адміністративного затримання, представництво та захист ваших інтересів від не правомірних дій збоку поліції, ТЦК, муніципальної варти.

В умовах сучасних викликів, з якими стикається Україна, питання мобілізації та захисту прав громадян набуває особливої актуальності. Незаконне затримання осіб з метою примусової мобілізації є серйозним порушенням прав людини, яке потребує належного правового захисту. У цій статті ми розглянемо, що таке незаконне затримання, які права мають громадяни у таких ситуаціях, а також як адвокати можуть допомогти у захисті цих прав.

#### Що таке незаконне затримання?

Незаконне затримання — це затримання особи без достатніх підстав, без дотримання процесуальних норм або без законних підстав, передбачених національним законодавством чи міжнародними нормами. У контексті примусової мобілізації це може включати затримання без належних документів, без повідомлення про причини затримання або без можливості звернутися за юридичною допомогою.
#### Права громадян при затриманні
В Україні кожен громадянин має право на захист своїх прав та свобод.

Основні права, які:

  • вимагати негайного виклику адвоката;
  • мати побачення наодинці з адвокатом;
  • відмовлятися давати показання і пояснення до прибуття адвоката;
  • давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання;
  • при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката;
  • оскаржити постанову по справі до органу вищої інстанції, прокуратури та суду.

Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більш як три години (частина перша статті 263 Кодекс України про адміністративні правопорушення).

 

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):