У яких випадках краще звернутися до юриста зі спадкових справ — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

У яких випадках краще звернутися до юриста зі спадкових справ

Ноя 14, 2021
00:11

Одним із завдань нашої компанії є інформування людей з питань оформлення спадку. Подання заяви в нотаріальну контору — це лише початок переоформлення. Додатково необхідно зібрати багато інших документів про передачу права на спадщину, крім того, процес передбачає оформлення у чиновників великого пакета довідок. У багатьох випадках вам знадобиться допомога професійного адвоката. Звернення до юриста/адвоката з питань спадщини (Чернігів) кваліфіковане вивчення документів, складання плану дій та в підсумку успішне оформлення.

Ситуації, в яких допоможе адвокат зі спадщини

При відмові нотаріуса у видачі свідоцтва про спадщину

На практиці в Україні трапляються випадки, коли нотаріус відмовляється прийняти заяву і видати свідоцтво про спадщину. Рідше буває, коли нотаріус не бажає витребувати необхідні документи та відмовляє в інших діях. Тим самим він виявляє бездіяльність і порушує права фізичної особи як спадкоємця. Проте існують проблеми оформлення спадщини, не пов’язані з нотаріальною установою та нотаріусом. Щоб розібратися, на цьому етапі необхідно звернутися до адвоката зі спадщини (Чернігів).

Якщо термін подання заяви закінчився

Більшість наших громадян знає, що заявити про свої права необхідно протягом 6 місяців, довести в суді, чому заяву про вступ у спадок не було подано у призначений законом термін, буде важко.

Що робити, якщо терміни, відведені для подачі та прийняття заяви пройшли? Ви маєте право розв’язати це питання в судовому порядку. Враховуйте, що ця процедура вимагає чималих витрат сил і часу. Звернення до адвоката зі спадкових справ (Чернігів) стане правильним рішенням для захисту прав на успадковане майно.

Спадкові спори та шляхи їх вирішення

В юридичній практиці часто зустрічаються випадки, коли спадкоємець за життя не оформив свої права на передане майно. Тоді виникає кілька потенційних претендентів на володіння майном, треті особи хочуть оскаржити заповіт і виникають спадкові суперечки. У ряді спірних випадків ваші інтереси може представляти досвідчений юрист з більш ніж 10‑річним досвідом розв’язання подібних питань.

Трапляються й ситуації, коли в суперечці є декілька учасників, і розділити майно просто не представляється можливим. При розв’язанні питань щодо оформлення спадщини та суперечок, пов’язаних з цим процесом, обов’язково знадобляться послуги адвоката для представлення ваших інтересів в суді.

Якщо у вас з’явилися складні питання щодо оформлення спадщини в Україні, не втрачайте часу і не намагайтеся вирішити їх самостійно. Вам знадобиться компетентний юрист зі спадкових справ. Прослухавши консультацію, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій, які надає юрист. В цьому випадку проблема на третину, а то й на половину буде вирішена. Спадщину з нашою допомогою буде успішно передано вам.

Захист ваших інтересів та юридичні послуги адвоката можуть бути надані на різних етапах, незалежно від підстави отримання спадкового майна:

 • за законом або заповітом;
 • при відсутності деяких документів;
 • при наявності декількох спадкоємців і обов’язкових спадкоємців за заповітом;
 • за умови спливання термінів;
 • в інших проблемних випадках.

Спадкові спори без урахування власне переоформлення можуть затягуватися до 6 місяців. З огляду на складність процесу, рекомендуємо звернутися за допомогою.

Спадщина передбачає багатоступеневе розв’язання проблеми. І вам буде потрібно наступний спектр послуг:

 1. Юридична консультація з чіткими порадами та рекомендаціями.
 2. Допомога при складанні заповітів і договорів у спадок.
 3. Оскарження дій та бездіяльності зі сторони нотаріуса в суді з одночасним визнанням права власності на спадщину.
 4. Допомога в оформленні спадщини після пропущених термінів.
 5. Консультування з питань отримання спадщини або подовження терміну для прийняття спадщини.
 6. Оскарження заповітів і визнання недійсним свідоцтва про спадщину.
 7. Оскарження відмов від спадщини.
 8. Збір пакету документів, оформлення клопотання, складання інших необхідних паперів.
 9. В судовому порядку встановлення родинних зв’язків з метою отримання прав на спадщину без заповіту.
 10. Допомога в отриманні своєї частки спадщини при вирішенні суперечок між особами, які претендують на успадковане майно.
 11. Підготовка угод про розподіл спадщини.
 12. Допомога в реалізації переваги одних спадкоємців перед іншими при розділі майна.
 13. Консультування в рамках питань вжиття заходів збереження спадщини.
 14. Представлення клієнтських інтересів при оформленні спадкового майна у нотаріуса, в державних структурах.
 15. Правовий супровід рішення в судах, що передбачає:
 • відновлення термінів прийняття спадщини;
 • визнання прав власності на майно за заповітом або без заповіту;
 • виділення частки в спадщині.
 • накладення арешту на майно.

Самостійне розв’язання питання може бути складним, оскільки вам доведеться витратити час на вивчення законодавства, щоб зрозуміти усі процедури правонаступництва, звернення до державних нотаріальних контор, збір необхідних документів. Щоб звернутись по допомогу до юриста, вам потрібно зателефонувати нам або відправити повідомлення через форму подачі заявки.

Ми працюємо в містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Полтава, Суми, Херсон, Миколаїв, Кропивницький, Житомир, Чернігів, Рівне, Черкаси, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Львів, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ.

Також ми надаємо правову допомогу з інших питань. Консультація юриста та послуги адвоката, які вам також можуть знадобитися, стосуються:

 • викупу кредиту,
 • зняття арешту з квартири,
 • питань з нерухомістю;
 • зняття арешту з авто,
 • сімейних суперечок,
 • іпотечних кредитів,
 • реєстрації/ліквідації ТОВ,
 • реєстрація СПД, ФОП та ін.

На сьогоднішній момент попит юридичних послуг щодо спадку високий, оскільки велика частина громадян уявляють собі складність суперечок і навіть простого оформлення.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):