Супровід угод з нерухомістю — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Супровід угод з нерухомістю

Апр 30, 2021
13:04

В даний час все більше житла будується в нашій країні, але з набагато більш високими темпами старе житло занепадає і потребує ремонту. Квартиру сьогодні «отримати» від держави якщо ні нереально, то вкрай складно. Йде повсюдна приватизація раніше отриманого житла, люди купують житло в кредит на десятки років. Кількість угод з нерухомістю зростає з кожним днем. Незважаючи на явні проблеми, які існують сьогодні на ринку нерухомості, мало що змінюється.

Кількість законів і підзаконних актів з кожним роком зростає в геометричній прогресії, не кажучи вже про зміни у федеральному і регіональному законодавстві. Найбільш нагальні проблеми, пов’язані з нерухомістю в даний час, це приватизація, відмова реєструючих органів у постановці нерухомості на облік з різних причин, неможливість визнати право власності інакше як в судовому порядку. Крім того, часто в нашу компанію звертаються з питань здачі житла в найм або оренду, про ризики пайової участі в будівництві, з проблемами узаконення перебудови або перепланування квартири. Часто виникають питання про визнання угод недійсними, особливо це стосується договорів дарування.

Для того, щоб уникнути проблем при будь-яких операціях з нерухомістю, зверніться до професійних юристів, фахівців, які мають великий досвід роботи в судових інстанціях. Завжди простіше запобігти проблемі, ніж розбиратися з її наслідками, тому напишіть нам і отримаєте професійну консультацію наших фахівців. Не піддавайте себе і своїх близьких ризикам! Залиште заявку нашим юристам прямо зараз.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):