Що буде з кредитами у разі війни - адвокат. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Що буде з кредитами у разі війни — адвокат.

Апр 17, 2022
22:04

Що буде з кредитами у разі війни ✔✔✔

В Україні запроваджено воєнний  стан по всій території! Фактично переважно країни йдуть активні військові дії. Як це може позначитися на кредитах людей, які взяли їх тільки недавно, обслуговували і зараз не знають що буде, як оплачувати або у зв’язку з тим, що хтось залишив своє місто і залишився без роботи. Більшість не думають про те, як платити кредит і думки зовсім про інших мовити — як врятуватися і вижити. Як бути і що робити у такій ситуації? Ця тема стосується і тих, хто не платив кредит до війни і хто не платитиме надалі, але є якісь зобов’язання, які потрібно виконувати, але немає на це можливості, а може навіть і бажання.

Перше. Трохи підбадьоримо вас, воєнний стан та факт війни означає 100% форс мажор. Тобто це означає, що ваші зобов’язання у разі їх виконання не вважається порушенням. І так буде аж до моменту, поки Україна не повернеться до мирного життя і не буде знято воєнного стану, не закінчиться війна.

У цьому плані не переживайте, ви можете не оплачувати ваші кредити на цей період, вам не мають права нараховувати жодних відсотків ані пені. Вже після нормалізації ситуації ті люди, які не були в прострочення, вони можуть почати повертати тіло кредиту.

Можливо банки, різні фінансові установи чи держава прийме якісь закони, які внесуть ясність. Поки що цього немає і буде не скоро, але точно можна сказати, що на цей період ні штрафів, ні відсотків не буде. На весь період оплата по тілу переноситься, і ви можете платити його після стабілізації ситуації в країні. Тому не переживайте, тримаємося, все буде Україна!

Якщо потрібна допомога спеціалістів та юристів у скасуванні відсотків та штрафів звертайтесь до адвокатського об’єднання “Рябінін, Переверзєв та Партнери ”, обов’язково допоможемо.

Контактний телефон: 0934039250 — адвокат в Чернігові —  Олександр Переверзєв.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):