Семейный адвокат Чернигов (развод, алименты, раздел имущества…) — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Семейный адвокат Чернигов (развод, алименты, раздел имущества…)

Апр 24, 2021
14:04

Для кожної людини цілком зрозуміло, що сімейні відносини, будь то відносини між подружжям або між батьками і дітьми, є чи не найважливішою частиною його життя.

Саме тому юридичні питання, що регулюють сімейні взаємини, вимагають від адвоката, що надає послуги, проводить консультації з питань: встановлення батьківства, розірвання шлюбу, стягнення аліментів на дитину, стягнення аліментів після 18 років, позбавлення батьківських прав, усиновлення, поділ майна подружжя (поділ квартири, машини, побутових предметів) особливої ​​уваги. При цьому бажано, щоб рішення конкретної проблеми або питання було вирішено ними до настання будь-яких негативних наслідків. Норми чинного законодавства покликані забезпечити здійснення кожним із членів сім’ї своїх прав. А роль сімейних адвокатів (юрист з сімейних справ, розлучень в м. Чернігові) — посилити захист цих прав у разі їх порушення, надати юридичну допомогу адвоката зацікавленій стороні в досягненні позитивного результату, як в судовому порядку (в м. Чернігові – це Деснянський районний суд Чернігів телефони, адреса., Новозаводський районний суд м. Чернігова, Чернігівський районний суд Чернігівської обл., Апеляційний суд Чернігівської обл., так і шляхом досягнення домовленості поза процесом.

Сімейні стосунки є дуже тендітна сфера законодавства і вимагає до себе дбайливого ставлення з боку сторонніх.

Тому дуже важливо при наданні юридичної допомоги адвокатом, робити це делікатно по відношенню до обох сторін, так, щоб після вирішення спорів у подружжя або колишнього подружжя збереглися один з одним нормальні відносини. В ході надання юридичної допомоги по сімейних справах часто вдається переконати подружжя вирішити спірні питання в досудовому порядку, шляхом укладення відповідних угод. Це дозволяє сторонам не тільки не погіршувати конфліктну ситуацію взаємними звинуваченнями в суді, але і заощадити час і гроші.

Безумовно, якщо таке рішення питання для сторін не прийнятно, то адвокат сам, без особистої участі свого довірителя в суді, на підставі довіреності представить і захистить його інтереси.

 

Допомога адвоката по сімейних справах:

 

1. Юридичні консультації з сімейного та цивільного права;

 

2. Ведення адвокатом з м. Чернігова, Києва справ про розірвання шлюбу, в тому числі без вашої присутності;

3. Ведення справи в суді про визнання шлюбу недійсним;

4. Ведення справи про поділ майна подружжя: складання угоди про розподіл майна подружжя у позасудовому порядку; збір документів, що підтверджують склад, вартість та підстави набуття майна, що підлягає розподілу; судове представництво.

5. Встановлення або зміна розміру аліментів, стягнення аліментів;

6. Ведення справ в суді про встановлення (оскарження) факту батьківства (материнства) та інше.

Необхідно відзначити, що залучення до всіх подібних процесів адвоката по сімейних справах, і, зокрема, щодо поділу майна подружжя — це одне з основних умов того, що права і інтереси довірителя будуть гідно представлені з грамотним правовим обґрунтуванням на переговорах і в суді.

Примірний перелік ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПО СІМЕЙНОГО ПРАВА

юридичні консультації подружжю, в тому числі через E-mail;

договори про оформлення майнових відносин подружжя: шлюбні договори і договори про поділ майна, в т. ч. при розірванні шлюбу і т.п .;

договори між подружжям про правовий режим користування житловою площею одного з подружжя;

послуги сімейного адвоката;

юридичний поліс членам сім’ї;

представлення інтересів подружжя при веденні переговорів про розірвання шлюбу та поділ майна;

представлення інтересів подружжя при веденні переговорів між батьками про визначення порядку спілкування з дитиною батька, що проживає окремо.

Адвокат може уявити і захистити інтереси в судах за такими позовами:

про розірвання шлюбу, в тому числі у справах, ускладненим вирішенням питань про вихованні та утриманні дітей та поділ майна;

про розірвання шлюбу в суді без участі сторін;

про стягнення аліментів на дітей та чоловіка;

про поділ спільно нажитого майна;

про визнання шлюбу недійсним;

про визначення місця проживання дітей при роздільному проживанні подружжя;

про визначення порядку участі у вихованні дитини окремо проживають чоловіком;

про встановлення та оспорювання батьківства;

про позбавлення або обмеження батьківських прав;

з питань усиновлення дітей;

про встановлення опікунства і інших справах.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):