Развод (расторжение брака ) г. Чернигов, область. (Розірвання шлюбу) — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Развод (расторжение брака ) г. Чернигов, область. (Розірвання шлюбу)

Апр 27, 2021
11:04

Развод (расторжение брака ) в Украине. Послуги адвоката.

Громадяни України можуть розірвати шлюб, звернувшись або до відділів реєстрації актів цивільного стану, або в органи судової влади.

В обох випадках не завадить консультація адвоката.

У РАЦСі подружжя розлучається, якщо обидва висловлюють бажання розлучитися, у них немає розбіжностей з приводу майна, і вони не мають малолітніх дітей. У цьому випадку пара подає спільну заяву, через місяць подружжя підтверджують незмінність намірів і отримують завірені РАГСом свідоцтва про розірвання шлюбу.

Звернутися до правосуддя доведеться, якщо один з партнерів не згоден дати розлучення, а також, якщо пара має неповнолітніх дітей. В обставинах, що склалися буде потрібна допомога кваліфікованого адвоката.

Особливо корисною буде допомога юриста, якщо:

— Подружжя не в змозі мирно домовитися, як поділити майно, набуте за час шлюбу;

— Виникають розбіжності про місце проживання дитини після розлучення подружжя,

— Потрібно вирішити питання про грошове утримання дитини до повноліття.

Як правило, майнові питання і питання про дітей, викликають найбільш запеклі суперечки між подружжям. Якщо надії на мирне врегулювання цих питань не залишилося, потрібно обов’язково подбати про захист прав на майно і прав дитини через органи правосуддя, отримати консультацію адвоката в м. Чернігові .Відкладати вирішення цих питань на невизначений час не слід.

Необхідно пам’ятати, що звернутися до суду для вирішення майнових питань можна, поки не минули три роки після шлюборозлучного процесу. Аліменти будуть утримуватися за відповідача чи не після фактичного розставання подружжя, а після звернення із заявою до судових органів про їх стягнення.

Так що, якщо рішення про розлучення приймається в судовому порядку, крім позову про розірвання шлюбу, якщо пара не дійшла згоди про подальшу долю майна та суму грошових відрахувань на утримання дітей, одночасно в суд подаються позови по розділу майна і стягнення аліментів.

Місце проживання дитини при необхідності також доцільно закріпити судовим рішенням, так як батько і мати по закону рівноправні в прагненні до його виховання. Досвідчений адвокат допоможе зібрати аргументи і свідоцтва, необхідні для прийняття рішення на користь клієнта.

Адвокат найкращим чином складе всі позовні заяви, подбати про те, щоб до них були додані необхідні документи, за бажанням позивача представить його в суді, можливо, допоможе в пошуку компромісів між інтересами сторін і простежить за виконанням судових рішень.

Доручення, оформлене у нотаріуса за бажанням клієнта, дає адвокату право вести шлюборозлучний процес без присутності клієнта на судових засіданнях. На тих же умовах адвокат може скласти заяву, а пізніше отримати в РАГСі документ про розірвання шлюбу з подальшою передачею його клієнту.

 

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):