Послуги антиколекторської компанії в Чернігові та по всій Україні — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Послуги антиколекторської компанії в Чернігові та по всій Україні

Ноя 12, 2021
00:11

Реальна допомога боржникам вже сьогодні! Останнім часом все більше людей стають жертвами сумнівних фінансових організацій. Колись необхідний кредит на придбання нерухомості або розширення бізнесу стає непосильним тягарем, оплатити який фізично неможливо.

У такій ситуації людина може потрапити під вплив колекторів — організацій які всіма законними й незаконними методами намагаються «вичавити» борг з величезними відсотками або відібрати майно, що по праву належить позичальнику. Нерідко механізми впливу колекторських компаній виходять за рамки розумного спілкування: починаються постійні дзвінки з погрозами боржнику і членам сім’ї, захоплення нерухомості, фізичний та психологічний тиск. Позичальник у нервовому стані здається перед натиском і йде на поводу у вимагачів, вважаючи подальший спротив безглуздим витрачанням часу і побоюючись за життя близьких. Вам знайома така ситуація? Вихід з неї є, який — ми розповімо далі.

Антиколекторське агентство VS колектори

Професійний антиколектор — це людина, яка завжди готова прийти на допомогу зневіреним позичальникам. Ми знаємо, як влаштований механізм роботи колекторських компаній і банків. На нашому боці закон і важелі впливу, перед якими здирники перетворюються в безпорадних «паразитів», а їхні методи — в банальну балаканину.

Наші методи роботи завжди діють виключно в інтересах позичальника і дають можливість оплатити кредит на прийнятних для нього умовах. Таким чином, наше адвокатське об’єднання через суд або під час особистих переговорів з представниками кредитора отримує гарантії на погашення заборгованості зручним для клієнта способом. Це дозволяє знизити процентну ставку і домогтися повної відсутності психологічного і фізичного тиску з боку колекторів.

Ми працюємо в містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Полтава, Суми, Херсон, Миколаїв, Кропивницький, Житомир, Чернігів, Рівне, Черкаси, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Львів, Луцьк, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ.

Наші клієнти немов «оживають» на очах: ще вчора постійні дзвінки та погрози заганяли їх в глухий кут, не давали спати, але сьогодні все змінилося: спокійне життя, впевненість у завтрашньому дні й нові умови для виплати кредитів, які дають можливість повного погашення заборгованості. Послуги юриста й антиколекторів нашої компанії допомогли багатьом, ознайомтеся з відгуками на сайті!

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):