Переуступка Кредиту на Авто — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Переуступка Кредиту на Авто

Окт 11, 2022
16:10

Що виникають у період кризи фінансові проблеми можуть ускладнитися ще й наявністю кредитів у банку. Самі ви, звичайно, можете на якийсь час затягнути пояси та ввести в сім’ї жорсткий режим економії, але щомісячні платежі за кредитом необхідно виплачувати регулярно, і в цьому випадку дуже складно скоротити свої обов’язкові витрати.

Хоча в будь-якій ситуації можна знайти вихід, якщо один із ваших кредитів взято на придбання машини, то рішенням стане переуступка кредиту на авто іншій людині.

Не всі знають про таку можливість переоформлення кредиту на іншу особу, яка може врятувати позичальника у важкий період і вирішить проблему повернення автокредиту, та й не кожен банк погодиться на такий крок. Хоча деякі банки можуть самі запропонувати позичальнику, який вийшов на прострочення з об’єктивних причин, оформити автокредит на іншу фізичну особу, яка готова придбати автомобіль разом із зобов’язаннями зі сплати позикових коштів. Покупця, готового придбати машину з таким фінансовим навантаженням, може знайти як позичальник, так і кредитор.

Існує кілька варіантів розвитку такої ситуації:

Перекредитування. Банк оформлює новий автокредит на нового позичальника, який має зібрати всі необхідні документи для отримання кредиту, а між боржником та ним складається договір купівлі-продажу автомобіля. За рахунок отриманого таким чином кредиту гаситься заборгованість по автокредиту, що діє, і новий власник машини тепер повинен буде розплатитися з банком. У цій ситуації відсотки за користування новим автокредитом можуть значно перевищувати відсоткову ставку початкового договору лише тому, що за період користування кредитом умови кредитування в банку встигли змінитися;

Як не платити кредит? — Консультація адвоката в м. Чернігові – до відома.

Договір про переведення боргу. Полягає цей документ за згодою банку між покупцем автомобіля та його нинішнім власником, який не може оплачувати автокредит. За цим договором усі права та обов’язки позичальника за чинним кредитним договором переходять до нового власника авто. Оформлення поруки покупця автомобіля. Такий шлях не можна, звичайно, назвати офіційною переуступкою автокредиту, але фактично новий власник автомобіля візьме на себе, як на поручителя, відповідальність за погашення кредиту, і повинен буде робити це доти, доки не розплатиться з банком повністю. У цій ситуації два підводні камені: зіпсована кредитна історія боржника і можлива несумлінність покупця авто.

Незважаючи на те, що перевідступлення кредиту на авто може значно знизити ризики та втрати банку, кредитор нечасто йде на цю процедуру. Пов’язано це насамперед із недостатньо налагодженим механізмом переоформлення автокредитів та небажанням банку створювати собі зайву роботу. Набагато простіше буває нарахувати величезні штрафи за прострочення, подати на позичальника до суду, через судових приставів реалізувати заарештований автомобіль і покрити всі свої збитки, діючи за налагодженою схемою. Які особливості має процедура переуступки кредиту на авто фахівці АО «Рябініна та Переверзєва» готові розповісти.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):