Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Що робити? Строки.. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Що робити? Строки..

Апр 27, 2021
11:04

Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Клопотання. Відповідальність за  ч.1 ст. 130 КУпАП.  Застосування строкків

Категорія: Адвокат з ДТП м.Чернігів. Оскарження протоколів поліції

Деснянський районний суд м. Чернігова

Суддя: Самусь Л.В.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності:

ОСОБА1

Справа: 750/8243/16-п

Клопотання

Згідно протоколу про про адміністративне правопорушення, ОСОБА1 керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив правила дорожнього руху, за які передбачена відповідальність за  ч.1 ст. 130 КУпАП. Протокол складено 30.08.2016 р.

Згідно ст..38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено  не  пізніш  як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а  при  триваючому правопорушенні  —  два  місяці  з  дня його виявлення, за винятком випадків,   коли   справи   про   адміністративні   правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо  справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього  Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може  бути  накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення,  а  при  триваючому  правопорушенні — не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Після вчинення дії (складення протоколу) минуло три місяці, отже стягнення не може бути накладено.

Згідно ст..247 КУпАП провадження в справі про  адміністративне  правопорушення  не може бути  розпочато,  а  розпочате  підлягає  закриттю  якщо на момент розгляду справи  про  адміністративне закінчився строк накладення адміністративного стягнення, передбачений статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно п. 11 ПП ВССУ від 17.10.14. «Про деякі питання дотримання розумних строків розгляду судами цивільних, кримінальних справ і справ про адміністративні правопорушення», судам слід дотримуватись вимог статей 277, 277-2, 278 КУпАП під час розгляду справ про адміністративні правопорушення.

Згідно п.12 Пленуму, перебіг строку розгляду справи про адміністративні правопорушення здійснюється за загальними положеннями КУпАП.

Норми КУпАП не забороняють повернення протоколу про адміністративне правопорушення, складеного не уповноваженою на те посадовою особою або без додержання вимог статті 256 цього Кодексу вмотивованою постановою суду для належного оформлення.

У випадку відкладення розгляду справи про адміністративні правопорушення за клопотанням учасників судового розгляду строк накладення адміністративного стягнення, передбачений статтею 38 КУпАП, обчислюється починаючи з дня вчинення адміністративного правопорушення, а при триваючому правопорушенні — починаючи з дня його виявлення. Можливість зупинення цього строку у зв’язку з перенесенням розгляду справи не передбачено, крім випадку, визначеного частиною четвертою статті 277 КУпАП.

У звязку з вищенаведеним ст. 38,274 КУпАП,

прошу:

1.      Закрити провадження у справі №750/8243/16-п про адміністративне правопорушення про притягнення ОСОБИ1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП за закінченням строку протягом якого може бути накладено адміністративне стягнення.

 

 

30.11.2016 р.                                                                              ОСОБА1

 

Адвокат Чернигов, юрист Чернигов, консультациа адвоката Чернигов кращий адвокат

кращий юрист найкращий адвокат найкращий юрист найняти адвоката найняти юриста нанять адвоката написати заяву адвокат написати заяву в суд написати заяву юрист написати позов до суду написать заявление адвокат написать заявление юрист отримати консультацію юриста помощь адвоката помощь юриста послуги адвоката послуги юриста правовая помощь приватний адвокат приватний юрист самый лучший адвокат самый лучший юрист услуги адвоката услуги юриста хороший адвокат хороший юрист частный адвокат частный юрист юридическая консультация  юридическая помощь

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):