Допомога адвоката пов’язана з захистом прав споживачів — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Допомога адвоката пов’язана з захистом прав споживачів

Апр 27, 2021
10:04

Кваліфіковані юристи в області присвяченій захисту прав споживачів, нададуть Вам наступні види юридичних послуг:

 1. безкоштовна консультація професійного юриста
 2. юридичний супровід в переговорах з продавцем
 3. складання досудової претензії
 4. складання скарги в контрольні (наглядові) органи
 5. складання позовної заяви до суду
 6. представлення інтересів в суді
 7. оспорювання результатів експертизи
 8. задоволення окремих вимог споживача
 9. стягнення суми понесених збитків
 10.  стягнення судових витрат
 11.  стягнення неустойки (пені) і штрафу на користь споживача
 12.  стягнення компенсації моральної шкоди
 13.  супровід виконавчого провадження.

В останнє десятиліття, з розвитком ринкових відносин, в нашій країні з’явилося безліч фірм, що надають послуги різного характеру, що продають товари, або пропонують провести роботи. Звичайно, підприємці намагаються працювати на «ім’я», підвищувати якість своїх товарів і послуг. Однак нерідкі і випадки, коли в гонитві за прибутковістю бізнесу страждає якість.

Безумовно великі компанії, які цінують своїх клієнтів і поважають законодавство, ніколи не підуть на обман і будуть тільки раді допомогти при виникненні проблем з товаром неналежної якості або неякісною послугою. Але це ідеальна картина, до якої вітчизняному бізнесу потрібно прагнути. На жаль, сьогодні існує величезна кількість фірм, якість роботи яких залишає бажати кращого. Саме через таких підприємців, які грубо порушують закон, страждають споживачі, втрачають свій час і гроші на захист і відновлення своїх прав.

До наших юристів щодо захисту прав споживачів найбільш часто звертаються з питання продажу неякісних меблів — наприклад, кухонної гарнітури або дивана, коли проданий товар або неналежної якості, або затримані терміни поставки або виготовлення. Часто звертаються, не знаючи, як повернути витрачені на телефон або ноутбук гроші, або забрати свою річ з тривалого ремонту, також часто продавці відмовляються міняти неякісне взуття, мотивуючи неправильною її експлуатацією. Як показує практика, неякісним може бути практично будь-який товар — від чохла для телефону до автомобіля преміум-класу. При виникненні труднощів з продавцями, виробниками, при порушенні ваших прав, радимо звертатися до нас, адвоката в м. Чернігові.        Професійні юристи, адвокати які спеціалізуються на захисті прав споживачів продивляться документи, наявні у Вас, проконсультують Вас, дадуть пораду про те, як найбільш швидко і правильно за законом повернути гроші за неякісний товар і покарати недбайливого продавця.

Для звернення досить подати заявку, залишивши свій контактний телефон і коротко описати ситуацію, або зателефонувати нам за контактним телефоном. Юрист зв’яжеться з Вами в найкоротший строк і допоможе вирішити Ваше питання найбільш вигідно.

Юрист александр Переверзев, 2016 р.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):