Заява до Головного управління національної поліції в Чернігівській області — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Заява до Головного управління національної поліції в Чернігівській області

Апр 29, 2021
11:04

Заява до  ГУНП в Чернігівській області. Право володіння, користування та розпорядженням майном.

Категорія: адвокат з нерухомості м.Чернігів.

Начальнику Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області

Підполковнику поліції

Кагітіну Сергію Федоровичу

Адреса: м. Чернігів вул. Шевченка 13

 

Адвокат Рябінін Денис Дмитрович

14005, Чернігів, пр. Миру 52 кв. 11

Що діє в інтересах ОСОБА1

Згідно договору про надання правової допомоги

№ ___від 12.05.2016 р.

0934039250, (0462)930-261

Заява

Згідно інформаційної довідки з реєстру прав власності на нерухоме майно, власницею ¼ частини житлового будинку за адресю: АДРЕСА1 є ОСОБА1.

За цією ж адресою фактично проживає ОСОБА2. Відомості щодо зареєстрованого права власності цієї особи – відсутні.

ОСОБА1 хоче реалізувати своє право на розпорядження своєю власністю. Через неможливість постійно перебувати в м. Чернігові ОСОБА1 склала 2 довіреності (на право представлення інтересів, та розпорядження майном) на Переверзєва Олександра Олександровича (0934039250).

Супровід угод з нерухомістю

Не зважаючи на те, що вже є два рішення суду, (1. Рішення Новозаводського районного суду про зобов’язання вчинити певні дії від 28 травня 2013 року (Справа № 751/3004/13-ц.) 2.  Рішення Новозаводського районного суду про визнання права власності в порядку спадкування від 21 січня 2016 року, (справа № 751/244/16-ц).), котрі фактично підтверджують факт того, що ОСОБА2 систематично чинить перешкоди в розпорядженні, (доступі, користуванні) власністю моєму довірителю – ОСОБА1., вона продовжує чинити перешкоди.

Представник ОСОБА1. — Переверзєв Олександр Олександрович, котрий діє від імені ОСОБА1 (їй це відомо) НЕОДНОРАЗОВО звертався до  з проханням надати доступ до приміщення, листи вона отримувала.

Також вона отримала листа про намір продати моєю довірителькою її частину будинку з пропозицією скористатися переважним правом, а також нотаріально завірені пропозиції скористатися переважним правом.

ОСОБА2 відключила дзвінок, усіляко ігнорує наміри розпорядження  спільною власнісьтю, не надає ключі, в коридорі знаходиться велика собака, ворота зачинені. Листи, дзвінки ігнорує.

 

ПРОШУ:

  1. Провести перевірку за даною заявою щодо вчинення ОСОБА2 перешкод в користуванні власністю (будинком) ОСОБА1, від імені якої діє Переверзєв Олександр Олександрович.
  2. Повідомити про розгляд письмово за адресою:

Додатки: копія з реєстру прав власності на нерухоме майно.

Адвокат Чернигов, юрист Чернигов, консультациа адвоката Чернигов кращий адвокат

кращий юрист найкращий адвокат найкращий юрист найняти адвоката найняти юриста нанять адвоката написати заяву адвокат написати заяву в суд написати заяву юрист написати позов до суду написать заявление адвокат написать заявление юрист отримати консультацію юриста помощь адвоката помощь юриста послуги адвоката послуги юриста правовая помощь приватний адвокат приватний юрист самый лучший адвокат самый лучший юрист услуги адвоката услуги юриста хороший адвокат хороший юрист частный адвокат частный юрист юридическая консультация  юридическая помощь

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):