Юридична допомога при розірванні шлюбу м Чернігів, Київ — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Юридична допомога при розірванні шлюбу м Чернігів, Київ

Апр 29, 2021
22:04

Я, Приватний адвокат Рябінін Денис Дмитрович, практикуючий у Чернігові, Києві, надаю послуги з юридичного супроводу розірвання шлюбу.

Особливістю вирішення цих юридичних суперечок є висока морально-емоцінальная напруженість Довірителя. У подружжя не складаються теплі сімейні відношенні, і приймається рішення про розірвання шлюбу. Стандартне розірвання шлюбу не вимагає особливих матеріальних витрат, варто заплатити невеликий судовий збір та подати позовну заяву про розірвання шлюбу.

(1 Відсоток ціни покличу, но не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 Розмірів мінімальної заробітної плати) так і за часом рішення не змусить себе чекати. Варто тільки написати позов, додати документи і чекати повістку. Але, саме по собі, розірвання шлюбу не проходить, для юриста (адвоката) надає послуги з розірвання шлюбу з’являються нові завдання, наприклад: стягнення аліментів, визначення місце проживання дітей, розділ спільно нажитого майна, позбавлення батьківських прав. Надаючи юридичну допомогу в цих супутніх питаннях — юристу (адвокату) належить як слід розібратися з поставленим завданням, та й за часом рішення ці юридичних питань може затягнутися.

Розірвання шлюбу може проводиться двома шляхами:

1. Через органи ЗАГСУ.

— В тому випадку. якщо у подружньої пари немає від шлюбу неповнолітніх дітей, то в орган ЗАГСУ слід подати заяву від обох подружжя про бажання розірвати шлюб. Так само до заяв слід прикріпити докази, які свідчитимуть про те, що від шлюбу немає дітей.

2. Через суд.

— Якщо у випадку, зазначеному вище, є неповнолітні діти.

— Якщо один з подружжя відмовляється в добровільному порядку писати заяву в ЗАГС.

— Якщо одна сторона «не знаходить часу» для написання заяви в ЗАГС.

Чи потрібна юридична допомога про розірвання шлюбу?

Безумовно, допомога адвоката, юриста при розірванні шлюбу потрібна.

Згідно законодавства, подавати докази і підкріплювати фактами свої вимоги повинен позивач. Людині, що не володіє спеціальними знаннями в галузі права буде складно провести розірвання шлюбу.

Я, як приватний адвокат керівний адвокатським кабінетом в м.Чернігові готовий надати вам кваліфіковану юридичну допомогу в цивільних, сімейних справах, не виключаючи шлюборозлучний процес.

Юридичні, адвокатські послуги, юридична допомога допомога при розірванні шлюбу в Киеве, Чернігові.

Приватний адвокат Рябінін Денис Дмитрович

Контакти: +38 (063) 72-08-225, +380679691976, +38 (0462) 930-261

e-mail: [email protected]

Інформація Надал з ресурсу: http://advokat-ryabinin.org.ua/

сімейний адвокат Чернігів, Адвокат по розірванню шлюбу Чернігів, Юрист по сімейних справах Чернігів, Юридична допомога при розірванні шлюбу Чернігів, юрист зі шлюборозлучних справ Чернігів.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):