Як зібрати передачу в СІЗО? Поради адвоката Чернігів, Київ — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Як зібрати передачу в СІЗО?

Апр 24, 2021
14:04

Опинившись вперше перед проблемою збору необхідних речей і продуктів для підслідного, не варто впадати в паніку і намагатися вивезти туди всі особисті речі і улюблені продукти.

У всьому слід знати міру. Це не залежить від матеріального благополуччя. В першу чергу, це залежить від списку, дозволеного до передачі. Підслідний про це знає.

Отже, по порядку.

Перше: шукайте електронну адресу або сайт СІЗО, в яке зібралися з передачею.

На сайті обов’язково зверніть на наступні моменти:

• Зразок заяви на передачу. Заповнюйте саме так, як написано в зразку. У довільній формі ніхто не прийме (а просидівши чергу в кілька годин і отримавши відповідь про неприйняття через невірно оформленого заяви, можна заробити додатковий похід в це не дуже приємне місце). Кількість копій зазначено в зразку. Все повинно бути однаково розписано. Чи не довіряєте власним ретельності? Скористайтеся старим перевіреним способом: копіювальний папір.

• Час прийому передач. Обов’язково на сайті вказано: зі скількох і до скільки здійснюється прийом, є обідня перерва.

• Важливий момент: у кожному пункті обов’язково є санітарний день. Це може бути раз на місяць (певне число чи день тижня, наприклад, останній понеділок місяця). У цей день ніхто двері в кімнату передач не відчинить.

• Список заборонених до передачі предметів. Він також обов’язково є на сайті. Намагатися передати щось з цього списку не варто. Перевіряють все.

• Є ліміт по вазі прийому передачі за 1 раз і за місяць.

 

Друге: закупівля продуктів і речей з дозволеного списку.

Пам’ятайте, всі продукти підлягають розпакуванню, тому красива етикетка та надійний картон пачки нехай вас не приваблюють. Вам все доведеться розпакувати і пересипати в целофанові пакети. Тому до списку продуктів обов’язково додайте упаковку пакетів.

Перший відділ супермаркету, який вам потрібен — побутова хімія. У стандартному списку:

мило (бувалі люди вважають за краще дегтярное, воно має бактеріальні властивості), зубну пасту, щітку, футляр для щітки, пральний порошок в м’якій упаковці, мильницю, гребінець, крем для гоління, шампунь, дезодорант, туалетний папір і т.д.). З цього списку нічого розпаковувати не треба, можуть не прийняти тільки балонну упаковку.

Другий відділ — продукти. Обов’язково в списку повинні бути:

хліб, чай, кава, саха, часник, лимони, овочі, фрукти, локшина швидкого приготування, бульйонні кубики і т.п.

Особливе місце варто приділити сигарет. Навіть якщо підслідний не курить, принесіть йому сигарети. Це відмінна валюта для того, щоб він зміг виміняти на сигарети у інших ув’язнених то, що йому, дійсно, потрібно. Поки він під слідством побачення дозволяє тільки слідчий, а це не факт, тому дізнатися про необхідні дрібниці досить складно. Одяг та постільну білизну передають без шнурків, ременів, зав’язок, продумайте це самі.

Третє: упаковка продуктів

Все придбане слід упакувати будинку заздалегідь. Раптом вам пощастить і в кімнаті передача не буде черги. Тоді ви готову посилку зможете передати швидко. Всі продукти пересипаються в окремі пакети (деякі з них можна упакувати в 2 пакети, щоб не порвалися). Туго НЕ зав’язуйте, кожен продукт, який приймає повинен перевірити, понюхати і т.д.

Четверте: особиста готовність

Перед оформленням передачі у вас при собі повинен бути паспорт (за іншими документами передачі не приймаються). Ви повинні знати: дату народження, ПІБ підслідного. При собі необхідно мати кілька пакетів-майок (великих) для упаковки і маленькі пакети.

Юрист Александр Переверзев

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):