Як діють колектори "ГЕНЕЗИС ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ» і «Аланд» і як списати кредит через суд — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Як діють колектори «ГЕНЕЗИС ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ» і «Аланд» і як списати кредит через суд

Апр 27, 2021
09:04

Як діють колектори «ГЕНЕЗИС ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ» і «Аланд» і як списати кредит через суд
Колектори, які вказані в цій статті купили досить великі кредитні портфелі в МФО і в Укрсоцбанку, який ліквідовувався. У цій статті, ви дізнаєтеся практичні поради, які допоможуть вам домовитися з ними, або повністю списати кредит.

Що об’єднує колекторів «ГЕНЕЗИС ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ» і «Аланд»
Вищезазначені колектори вчиняють виконавчі написи нотаріуса у приватного нотаріуса Житомирського міського нотаріального округу Горай Олега Станіславовича, який знаходиться за адресою: 10008, Україна, Житомирська область, Житомир, Велика Бердичівська, д. No35.

Для вчинення виконавчого напису, зазначені колектори подають кредитний договір, розрахунок заборгованості, вимога про повернення боргу і квитанцію про сплату послуг. Нотаріус вчиняє виконавчий напис, потім колектори відкривають у приватного виконавця виробництво, а останній заарештовує банківські рахунки боржника та майно, в тому числі транспортний засіб.

Особливість оскарження виконавчого напису нотаріуса, вчинене «ГЕНЕЗИС ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ» і «Аланд».
Виконавчий напис нотаріуса оскаржується через суд. До суду необхідно подати позовну заяву, клопотання про витребування документів, поданих нотаріусу, клопотання про зупинення виконавчого провадження, копію виконавчого напису, копію кредитного договору та квитанцію про сплату судового збору. Судовий збір сплачується в розмірі 850 грн. за позовну заяву і 450 грн. за заяву про зупинення виконавчого провадження.

адвокат по кредитах
1. Закінчення позовної давності за кредитним договором;
2. Неправильно нараховані відсотки і неустойка;
3. Напис вчинене НА НЕ нотаріальному договорі;
4. Сума стягнення спірна;
5. Позичальник не отримував претензію від колекторів
6. Відсутні докази отримання кредиту.

«ГЕНЕЗИС ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ»
Зазначені колектори купили в Укрсоцбанку майже весь кредитний пакет Криму. Зверніть особливу увагу, що в кредитних договорах Укрсоцбанку є пункт 4.4-4.5, який автоматично запускає термін позовної давності. Іншими словами, якщо ви перестали платити кредит, то з цього моменту колектори не мають права нараховувати відсотки і неустойку. Крім того, колектори (Кредітекспрес фінанс) з Росії також надсилають вимогу про врегулювання заборгованості.

«Аланди»
При вчиненні виконавчого напису, колектори налічують завищені відсотки за кредитним договором. Крім того, зверніть увагу на адресу колекторів, оскільки при подачі в суд, потрібно чітко визначити район знаходження колекторів.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):