Услуги юриста/адвоката по семейным вопросам. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Услуги юриста/адвоката по семейным вопросам.

Фев 16, 2021
09:02

Рассмотрим взыскание алиментов на ребенка и мать на примере иска.

До Новозаводського районного суду

міста Чернігова

14000, м. Чернігів, вул.

Мстиславська, 17

 

Позивач:  Особа Надія Михайлівна

14000,.м. Чернігів, вул. Незалежності 24, кв.99

 

Відповідач: Особа Анатолій Вікторович

02232, м. Київ, буль. Леоніда Бикова 3 кв.91

 

 

Позовна заява

 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання дитини та дружини

 

30 жовтня 2013 року, я зареєструвала шлюб з Особаим Анатолієм Вікторовичем, про що відділом РАЦС  Деснянського районного управління юстиції м. Києва було внесено актовий запис № 1539, та видано свідоцтво про шлюб сер – І-БК № 239631. Від шлюбу ми маємо дитину – Особаа Віктора Анатолійовича, 2013 року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження, який проживає зі мною.

Подружні відносини між нами припинені з 2014 року.  Відповідач ніяким чином не приймає участі у сімейному житті та вихованні дитини. Основна причина розпаду сім’ї – це різниця характерів, відсутність між мною та відповідачем взаєморозуміння і довір’я. Ми не ведемо спільного господарства. Спільно нажитого майна немає. Весь час дитина проживає зі мною. Подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе.

Вважаю, що причини, які спонукають мене наполягати на розірванні шлюбу є обґрунтованими і подальше спільне життя нас із відповідачем як подружжя та збереження шлюбу суперечитиме нашим інтересам.

Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей.

Відповідно ч.2 ст. 141 Сімейного кодексу України, проживання  окремо від дитини не впливає на обсяг батьківських прав і не звільняє від обов’язків щодо дитини.

Відповідно ч.1 ст 184, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

Відповідно ч.3 ст. 181 за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

Відповідач офіційно не працює.

Я не працюю, знаходжуся в декретній відпустці по догляду за сином Особаим Віктором Анатолійовичем до досягнення ним трирічного віку.

У даний час я перебуваю в тяжкому матеріальному становищі, чоловік припинив надавати мені матеріальну допомогу на виховання нашої спільньної дитини, він працює, має постійний заробіток, на утриманні більше дітей немає, тому я вимушена  звернутися до суду з заявою  про стягнення аліментів з відповідача на мою користь.

Відповідно ч.1,2, ст..110 ЦПК, позови щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів можуть подаватися за місцем знаходження позивача.

 

На підставі ст. 110, 112, 141,180, 80-84  Сімейного кодексу України та ст. 3, 110, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України, —

 

 

 

 

ПРОШУ:

 

1. Розірвати шлюб між мною та Відповідачем, зареєстрований відділом РАЦС  Деснянського районного управління юстиції м. Києва від 30 жовтня 2013 року, сер –– І-БК № 239631 без надання строку на примирення.

2. Стягнути з Особаа Анатолія Вікторовича,  аліменти на мою користь на утримання неповнолітнього сина Особаа Віктора Анатолійовича — 2013 року народження, в твердій грошовій сумі розмірі 1000,00 грн. щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

3. Стягнути з Особаа Анатолія Вікторович,, на мою користь, як дружині, яка знаходиться у декретній відпустці по догляду за сином Особаим Віктором Анатолійовичем, 13.11.2013р.н. до досягнення ним трирічного віку – до 13.11.2013р. аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 800 грн. кожного місяця.

4. Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

5. Судові витрати покласти на Відповідача.

 

 

Додатки:

 

1. Квитанція про сплату судового збору.- 1 арк.

2. Копія свідоцтва про народження дитини. – 1 арк.

3. Свідоцтво про шлюб – 1 арк.

4. Копія позовної заяви Відповідачу.

5. Копія паспорту Позивачки та картки платника податків.

6. Довідка про склад сімї. – 1 арк.

7. Довідка з Управління праці та соціального захисту. – 1 арк.

 

«    » ____________ 2015 р.                                                       Особа Н.М.

 

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):