Страхові суперечки — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Страхові суперечки

Апр 29, 2021
18:04

Сьогодні складається неприваблива картина, коли часто-густо виникають суперечки зі страховими компаніями, що відмовляються від виплати страхових премій своїм клієнтам при настанні страхового випадку. При цьому компанії-страховики посилаються на якісь суто формальні (якщо не сказати надумані) причини.

Така спеціалізація, як юрист за страховими спорами, виділилася в загальній юриспруденції разом з появою страхових компаній і самої послуги страхування. Разом з тим, не існує єдиного підходу до такої проблеми як страхові суперечки через крайню складність питання. Часом навіть досвідченому фахівцеві буває непросто визначити — чи мав місце страховий випадок або клієнт висуває необгрунтовані претензії. Багато хто навіть не замислюються над тим, що інтереси окремих страхових компаніях захищає ціла команда юристів. Причому, на кожному етапі — починаючи з підготовки проекту договору і закінчуючи розглядом страхового випадку.

Крім того, схема відносин, яку страхова компанія вибудовує з кожним клієнтом, побудована на всьому попередньому досвіді компанії в сфері страхування, і будь-які недоробки в договорі просто виключені. Він буде складений так, що страхувальник опиниться цілком залежним від сумлінності страхової компанії, і тільки вона в односторонньому порядку зможе вирішувати, чи мав місце страховий випадок, і встановлювати розмір страхової премії. Будь-яка страхова компанія — це комерційне підприємство, а аж ніяк не благодійна організація, до того ж, що страховий бізнес вважається одним з найбільш прибуткових. Спокуса ще більше збільшити свій дохід шляхом невиплати страхових премій виявляється для деяких страховиків непереборним. В результаті, рішення страхових суперечок в суді стає все більш поширеним явищем.  Якщо ви потрапили в неприємну ситуацію, коли страховик відмовляється виплачувати вам страхову премію при настанні страхового випадку — зверніться до фахівців.

Страхові компанії досить часто програють судові процеси, і страхувальники отримують належну їм премію. Ми пропонуємо вам наступні види послуг:консультації з питань страхування (особистого і майнового);правова оцінка дій і рішень страхової організації;організація незалежної експертизи, оформлення відповідної документації;представництво в страховій компанії і суді;підготовка та подання позовної заяви;представництво в судових засіданнях;підготовка та затвердження в суді проекту мирової угоди;оскарження рішення суду;збудження виконавчого виробництва;взаємодія з виконавцями.

В кожному окремому випадку повинні бути враховані всі деталі і нюанси, супутні страховому спору: репутація страховика, наявність помилок в страхових документах, сприйнятливість до тих чи інших заходів законного впливу, відповідність заявленої страхувальником суми, відмінне від фактичної понесеного збитку. Саме завдяки комплексному походу, нам вдається вигравати багато страхових суперечки в судах.

Александр Переверзев 2016

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):