Призначення будівельно- технічної експертизи. Категорія: Адвокат із земельних питань м. Чернігів Зразок клопотання — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Призначення будівельно- технічної експертизи. Категорія: Адвокат із земельних питань м. Чернігів Зразок клопотання

Май 19, 2021
18:05

Призначення будівельно- технічної експертизи. Категорія: Адвокат із земельних питань м. Чернігів

Зразок клопотання.

До Деснянського районного суду м. Чернігова

Позивач: ОСОБА 1

Представник Позивача 1: Переверзєв Олександр Олександрович

14005, Чернігів, Пр. Миру 52 кв. 11

т. 0934039250,(0462)930-261

Представник Позивача 2: Рябінін Денис Дмитрович

Чернігів, 50 років СРСР 18/42

Для пошти: 14005, Чернігів, Пр. Миру 52 кв. 11

т. 0934039250,(0462)930-261

Відповідач: ОСОБА 2

 

Клопотання про призначення будівельно- технічної експертизи

 

Позивач – ОСОБА 1 звернувся до суду з позовом про поділ в натурі житлового будинку та визначення порядку користування земельною ділянкою до Відповідача – ОСОБИ 2.

У відповідності до ст. 143 ЦПК України, для з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі. Особи, які беруть участь у справі, мають право подати суду питання, на які потрібна відповідь експерта. Кількість і зміст питань, за якими має бути проведена експертиза, визначається судом. При цьому суд має мотивувати відхилення питань осіб, які беруть участь у справі. Особи, які беруть участь у справі, мають право просити суд провести експертизу у відповідній судово-експертній установі

Черниговское районное бюро технической инвентаризации (Коммунальное предприятие)

Бюро технічної інвентаризації у Чернігівській області КП «Чернігівське МБТІ»

Наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження інструкції про призначення та проведення судових експертиз та Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень» від 8 жовтня 1998 року за № 53/5 передбачено основні підвиди інженерно-технічної експертизи, якими є зокрема: будівельно-технічна та земельно-технічна експертизи.

Основними завданнями будівельно-технічної експертизи є визначення можливості розподілу об’єктів нерухомого майна, розробка варіантів розподілу (п. 5 «будівельно-технічна експертиза» Наказу МЮУ від 8 жовтня 1998 року за № 53/5).

Основними завданнями земельно-технічної експертизи є визначення можливості розподілу земельними ділянками, розробка варіантів їх розподілу (п. 6 «будівельно-технічна експертиза» Наказу МЮУ від 8 жовтня 1998 року за № 53/5)

Вважаю за необхідне звернути увагу на те, що основним завданням суду під час розгляду справи є всебічне і повне з’ясування всіх обставин справи, сприяння реалізації сторонами їх прав та обов’язків і за наслідками розгляду справи ухвалити, відповідно до ст. 213 ЦПК України законне та обґрунтоване рішення, що в межах даного предмету спору між стонами не можливо без призначення будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи.    

При таких обставинах, у відповідності до ст. ст. 10, 27, 143, 144 ЦПК України,
Супровід угод з нерухомістю

 

П Р О Ш У:

 

  1. Призначити по справі судову будівельно-технічну експертизу, на вирішення якої поставити наступні питання:

—  Визначити можливі варіанти виділення співвласникам будинку АДРЕС часток у домоволодінні за цією адресою, з урахуванням господарських будівель і споруд, відсутніх елементів будинку та господарських будівель і споруд, визначивши не менше двох варіантів, а також з урахуванням фактичного порядку користування будинком і господарськими будівлями та спорудами, прав на земельні ділянки за цією ж адресою

—  Визначити розміри компенсацій для співвласників вказаного домоволодіння, у разі відхилення від ідеальних часток у праві власності за кожним з запропонованих варіантів виділення?

—  Яка дійсна (ринкова) вартість1/2 частки домоволодіння Позивача за адресою: АДРЕС?

2. Проведення експертизи доручити експертам Чернігівського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

 

Адвокат Чернигов, юрист Чернигов, консультациа адвоката Чернигов кращий адвокат

кращий юрист найкращий адвокат найкращий юрист найняти адвоката найняти юриста нанять адвоката написати заяву адвокат написати заяву в суд написати заяву юрист написати позов до суду написать заявление адвокат написать заявление юрист отримати консультацію юриста помощь адвоката помощь юриста послуги адвоката послуги юриста правовая помощь приватний адвокат приватний юрист самый лучший адвокат самый лучший юрист услуги адвоката услуги юриста хороший адвокат хороший юрист частный адвокат частный юрист юридическая консультация  юридическая помощь

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):