Приватний детектив Партико Михайло Володимирович — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Приватний детектив Партико Михайло Володимирович

Апр 29, 2021
22:04

Приватний детектив — це, перш за все, ваш надійний помічник у справах, які вирішити самостійно іноді не представляється можливим.

Детективне агентство «SECURITYDETECTIVE AGENCY ALPHACH­­­­» працює в самих різних областях приватного розшуку. Досвідчений приватний детектив готовий посприяти безпечного розвитку вашого бізнесу, врегулювання питань відносяться до особистої сфері, а також будь-яких інших ситуацій, які порушують ваш спокій або принципи життя.

Послуга приватного розшуку, яку зможу я Вам надати, маючи за спиною багатий багаж знань і досвіду, легко допоможе вирішити найважливіші завдання. Всі свої навички і безцінний досвід приватний детектив використовує виключно в інтересах клієнта.

Приватний детектив Михайло Володимирович Партико здійснює свою діяльність не тільки в Чернігові і Чернігівській області, але і в будь-якому іншому місті України. У роботі використовуються відпрацьовані роками професійні навички. Щоб отримати кваліфіковану допомогу сищика, вам досить викласти свої питання на сторінках мого форуму, відправити лист по електронній пошті або ж зв’язатися по телефону.

«Всі люди залишають сліди!»

Початковою концепцією сайту був пошук людей. Однак фраза мого доброго знайомого, виголошена ним в одній з наших бесід по приватному розшуку і пошуку людей, змусила мене переглянути суть цього ресурсу. Він сказав: «Всі люди залишають сліди!». Саме це глибокодумне словосполучення і стало відправною точкою при створенні нового логотипу сайту приватного детектива.

Слід може бути яким завгодно. Кожен з нас використовує різноманітні технічні засоби, такі як стільниковий телефон, планшет, комп’ютер. Крім того, більшість сучасних міських вулиць знаходяться під невсипущим контролем з боку відеокамер зовнішнього спостереження. Існують також і різноманітні комерційні організації, які збирають і зберігають про вас всю необхідну інформацію. Все це в сукупності і є той слід, по якому більшість людей можна досить швидко знайти.

Приватний детектив, точно знаючи, де шукати, може зібрати всю важливу інформацію і знайти зниклих без вести, вашу першу любов, товаришів по службі або старих друзів. Зрозуміло, використовуючи все ті ж принципи, сищик зможе розшукати боржників і шахраїв, адже навіть ця категорія осіб, як і всі інші, теж залишає сліди. Хоча, ми всі чудово знаємо, що якщо людина ховається, він замітає і плутає сліди як загнаний звір.

Іноді послуги детектива — це єдине, що може допомогти людині в непростій життєвій ситуації. Тому послуги приватного розшуку будуть затребувані завжди і всюди. Кожне завдання вирішується в індивідуальному порядку.

Всі питання по наданню послуг приватного детектива я обговорюю з клієнтами в індивідуальному порядку. У бесіді даються необхідні роз’яснення по роботі детектива, визначається коло і аспекти пошуку людини, а також інші важливі моменти приватного розшуку при зборі інформації.

Все, що потрібно від клієнта — це максимальна відвертість в бесіді з детективом, адже тільки так можна врахувати всі відомі деталі, що в підсумку істотно спростить пошук.

Успіх розшукових заходів багато в чому залежить від того, наскільки детально ви викладіть суть своєї проблеми приватного детектива.

Всі послуги приватного детектива цілком і повністю спрямовані на виконання завдань, поставлених клієнтом. Звичайно, можливо і таке, що сищик не зможе допомогти вам абсолютно в усьому, але, в будь-якому випадку, детектив вислухає вас і дасть вичерпну консультацію з питань, що стосуються зазначених вами проблем.

Чи потрібні сьогодні в Україні послуги приватного детектива?

З плином часу відповідь на це питання стало очевидним. Приватний детектив нарівні з психологами, адвокатами і нотаріусами став обличчям необхідним сучасній людині. Є такі питання особистого характеру, які навряд чи зможуть вирішити правоохоронні органи або інші структури. Завдяки приватного розшуку, люди можуть довіритися і перекласти частину своїх проблем і турбот на надійні плечі професійних детективів.

Сьогодні не тільки сімейний лікар або аналітик присутні в записнику багатьох ділових людей, а й приватний детектив. Приватний розшук в Україні може посісти особливе місце в сфері послуг для населення.                        На сьогоднішній день детективні послуги детективних агентств, як і сама детективна діяльність в Україні не врегульовані на законодавчому рівні. Закон України «Про детективну діяльність», який мав би регулювати відносини в такій сфері послуг, як послуги приватного детектива до цих пір не прийнятий.

За таких обставин, що склалися на ринку детективних послуг, всі послуги «SECURITYDETECTIVE AGENCY ALPHACH­­­­» знаходяться у межах правового поля, яке регулюється нормами конституційного, кримінального, цивільного та адміністративного права, законами «Про адвокатуру», «Про інформаційні агентства», «Про інформацію», а також іншими нормативно-правовими актами України.

Особливості сучасного приватного розшуку.

У сучасний століття інноваційних технологій кожен приватний детектив все частіше використовує передові пристрої для виконання своєї важливої ​​роботи. Ще зовсім недавно люди навіть не думали, що всю необхідну інформацію можна отримати, не виходячи з власного будинку або офісу. У своїй розшуковій роботі детектив використовує інформацію, яка знаходиться у Всесвітній мережі у вільному доступі.

Сучасна людина може виходити в Інтернет практично в будь-якому місці. Мало того, багато викладають в мережу великі обсяги особистої інформації, яку без праці збирає приватний детектив. Більш того, хтось робить загальнодоступної таку інформацію, яку вони не змогли б розповісти в відкриту. Справа в тому, що людина відчуває себе захищеним від зовнішнього світу, перебуваючи наодинці зі своїм електронним другом. Зрозуміло, не всі розуміють, що це почуття оманливе. Це і використовує в своїй роботі приватний детектив. Просто треба знати, де і як отримати всю необхідну інформацію і яким чином її обробити. Досвідчений сищик, використовуючи в своїй роботі сучасні технології, швидко і якісно допоможе вам у вашій справі, навіть перебуваючи від вас в іншому місті.

Послуги приватного детектива, як видно зі списку нижче, різноманітні за своєю значимістю і характером. Кожен напрямок вимагає певних дій і кроків від сищика. Детективні послуги для фізичних та юридичних осіб дуже часто перетинаються з основних питань, що зачіпають інтереси, як простих громадян, так і великих корпорацій.

Це обумовлено:

По — перше тим, що наприклад підприємствам необхідно отримати інформацію по особам влаштовуються на роботу до них на різні посади як матеріально відповідальні, так і прості вакансії кур’єра.

По-друге. Приватним особам іноді потрібна інформація про ту чи іншу організацію, з якою вони хочуть укласти договір на поставку будь-якої продукції, або отримання ряду послуг, але є побоювання про недобросовісність компанії.

У кожній із цих ситуацій, приватний детектив зможе кваліфіковано роз’яснити клієнту всі ризики які зможуть зустрітися на шляху, і провести перевірку.

 

Пошук людей:

пропавших без вісті;

родичів;

боржників і шахраїв;

Збір і аналіз інформації з відкритих джерел:

про фізичних осіб;

про юридичних осіб;

про об’єкти;

про ділових партнерів;

про конкурентів

адреса реєстрації;

номери телефонів;

фактичне місце проживання;

місце роботи;

спосіб життя;

контакти;

склад сім’ї;

деталі біографії.

Допомога у вирішенні сімейних проблем:

виявлення подружньої невірності;

проблеми з неповнолітніми;

консультації при розлученні і вступ в шлюб;

з’ясування умов життя дитини.

Перевірка інформації

Збір відомостей у цивільних і кримінальних справах

Консультації з особистої безпеки.

Консультації з питань приватного розшуку і звернень до приватних детективів.

виявлення неблагонадійних співробітників;

виявлення прихованого спостереження;

допомогу службі безпеки;

Контроль виконання партнерами взятих на себе зобов’язань.

Перевірка кандидатів на роботу і персоналу

інформація з попереднього місця роботи;

перевірка лояльності;

виявлення джерела витоку інформації;

перевірка на зв’язку в конкуруючих фірмах;

контроль за виконанням працівниками обов’язків і інструкцій;

Бізнес-розвідка

вивчення ринку;

збір інформації з відкритих джерел;

підготовка до ділових переговорів;

Розшук зниклих товарів і вантажів.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):