Опубліковано збірник матеріалів по застосуванню Українськими судами рішень Європейського суду з прав людини — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Опубліковано збірник матеріалів по застосуванню Українськими судами рішень Європейського суду з прав людини

Окт 18, 2016
05:10

Опубліковано збірник матеріалів по застосуванню Українськими судами рішень Європейського суду з прав людини. Про це було повідомлено на офіційному веб-сайті Вищого спеціалізованого суду України. Збірка містить результати дослідження «Precedent UA – 2015», проведеного Українською Гельсінською спілкою з прав людини, щодо застосування Українськими судами рішень Європейського суду з прав людини, на основі даних Єдиного державного реєстру судових рішень України в 2015 році.
Дослідження буде цікавим суддям, адвокатам, юристам, прокурорам, правозахисникам, аспірантам та студентам юридичних факультетів, науковцям, дослідникам, широкій громад кісті.
В зазначеній збірці окрім іншого міститься інтерв’ю суддів та вибірка рішень Українських судів з вдалим застосуванням судової практики Європейського суду з прав людини.
Дослідженням було також встановлено, що ВССУ серед інших судів України став лідером рейтингу «Precedent UA – 2015», посівши перше місце за показниками застосування практики ЄСПЛ.

Ознайомитися з електронною версією збірки можна за посиланням.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):