Лучшие адвокаты по уголовным делам в городе Чернигове — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Лучшие адвокаты по уголовным делам в городе Чернигове

Апр 29, 2021
19:04

Представлення інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого.

Зміст даної категорії справ визначається особливістю кримінального процесу.

Саме адвокат покликаний в першу чергу захищати інтереси особи, підозрюваного,  обвинуваченого, в скоєнні злочину.

Кримінально-процесуальний закон України наділяє адвоката достатнім обсягом повноважень заради відстоювання прав Клієнта.

Кримінальний прцес складається з декількох етапів.

Оперативна дія працівників міліції.

Якщо Вас викликали в міліцію для дачі пояснень, то це вже є причиною для того, щоб звернутися до адвоката. Адвокат допоможе уникнути порушень Ваших прав для даному етапі кримінального провадження і встановити суть питань з боку правоохоронних органів (чи є ймовірність порушення відносно Вас кримінальної справи і притягнення Вас до кримінальної відповідальності).

Порушення кримінальної справи.

Хіба щодо вас порушено кримінальну дію, Вас підозрюють інакше звинувачують в скоєнні правопорушення, Ви були затримані працівниками міліції і утримуєтеся в ізоляції, відносно Вас було обрано запобіжний захід — постійно це абсолютні причини того, щоб, звернутися за підтримкою до адвоката.

Запам’ятайте,  адвокат має бути присутнім при будь-якій слідчій дії, здійснюваній працівниками правоохоронних органів з Вашою участю. Це допоможе уникнути порушень Ваших прав і порушень закону при зборі доказів по справі компетентними органами.

Під час слідства адвокат допомагає підзахисному звести лінію своєї охорони, надає допомогу згідно установці і подання доказів відповідно до справі.

Розгляд кримінальної справи в суді.

Захист адвокатом інтересів підзахисного цілком заснована для позиції, узгодженої з Клієнтом.

Винесення обвинувального чи виправдувального вироку.

У випадку, якщо Клієнт не буде згоден з вироком, адвокат допомагає замовнику на стадії апеляційного, касаційного оскарження, та оскарження до ЄСПЛ.

Кажуть, що щастя — в невіданні.

Всі відомості, отримані до, під час і після опитування, є суворо конфіденційними і не підлягають розголошенню третім особам.

Примітка:

Будь-які дані, пов’язані з наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителю є адвокатською таємницею.

Найкращий адвокат в місті Чернігові — не може викликаний і допитаний в якості свідка відносний обставини, які стали йому звісно в зв’язку зі зверненням до нього изза юридичною підтримкою в Чернігові, тож у зв’язку з її наданням.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):