Как выбрать адвоката? Лучшие адвокаты г. Чернигов. Юридическая консультация адвоката — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Как выбрать адвоката? Лучшие адвокаты г. Чернигов. Юридическая консультация адвоката

Апр 29, 2021
21:04

Що потрібно знати довірителю (клієнту) при зверненні до адвоката. Поради адвоката  м. Чернігів.

Перед зустріччю приготуйте і систематизуйте всі документи, викладіть в письмовій формі всі факти і іншу інформацію, необхідні для ведення справи, з тим, щоб мати можливість швидко їх представити. Адвокату, юристу буде легше її сприймати.

Чітко изначте рівень правової допомоги, який вам потрібно і зіставте його з вашим бюджетом, так як погодинні ставки (гонорари) адвокатів та юристів різного рівня (і відповідно з різним досвідом, профілем, завантаженістю) навіть в одній адвокатській конторі і навіть для одного адвоката можуть бути різними в різних умовах.

Не приховуйте додаткову інформацію (навіть непряму), необхідну для ведення справи до суда та в суді — це скоротить витрати на з’ясування правової позиції.

Не соромтеся описати всі факти, що мають значення для справи, навіть якщо вони вам неприємні (пам’ятаєте, що професія адвоката схожа на професію лікаря, і що ваші стосунки будуть будуватися на принципі таємниці адвоката). Замовчування про факти або приховування документів можуть спричинити за собою значні додаткові витрати і вплинути на результат справи.

Не приховуйте, що не приховуйте, і не спотворюйте інформацію в якому б то не було вигляді і формі.

Дуже часто клієнт має можливість без значних додаткових зусиль отримати необхідні адвокату, юристу для ведення справи інформацію, офіційні протоколи, документи державних органів або інші матеріали, які мають значення для справи, і які спочатку не були представлені адвокату.

Хоч і для найкращих адвокатів  — це не проблема, але, якщо ви маєте таку можливість, запропонуйте адвокату самостійно знайти для нього такі інформацію, матеріали, документи — це може скоротити ваші витрати і прискорити час вирішення справи.

Визначте і сформулюйте вашу кінцеву мету, ваші питання і вимоги до адвоката, по можливості викласти все це в письмовій формі. Якщо ви цього не зробили, уважно ознайомтеся з угодою про надання юридичної допомоги (національна асоціація адвокатів України на своєму сайті надає примірник цього договору), яке згодом буде підготовлено адвокатом і буде підтвердженням прийняття ним вашої справи. У разі відсутності ваших заперечень за змістом угоди про надання юридичної допомоги адвокатом будуть виконуватися сформульовані в цьому документі завдання.

Уважно слухайте свого адвоката, намагайтеся зрозуміти, що він від вас вимагає.

Своєчасно знайомтеся з пересилається вам адвокатом кореспонденцією і переданими їм матеріалами. У деяких випадках відсутність вашої відповіді на поставлені питання може суттєво вплинути на результат справи. В інших випадках ваше мовчання може бути витлумачено як згоду з запропонованим планом дій; якщо згодом виявиться, що це не так, коригування дій спричинить за собою додаткові витрати.

Вчасно приходите на призначені вам зустрічі та судові засідання.

Призначайте зустріч з адвокатом у нього в офісі, це може скоротити витрати.

Телефонуйте адвокату тільки в тих випадках, коли ви можете сказати йому або запитати у нього що-небудь певне або має для вас значення. Пам’ятайте, що всі телефонні переговори займають певний час, яке може бути виставлено вам в рахунок.

Пам’ятайте, що зміна вами поставлених раніше перед адвокатом завдань фактично означає зміну обсягу робіт. Якщо у вас відпала необхідність в будь-яких роботах, це не означає, що адвокат їх не виконував і вони не повинні бути оплачені. Не міняйте поставлених вами адвокату завдань, якщо цього не вимагають ваші інтереси, і не вимагайте надання вам додаткових послуг, якщо ви не готові їх оплатити.

Пам’ятайте також, що, так як в основі гонорарів адвоката лежать час адвоката і його знання, всі прохання про оцінку в ваших інтересах будь-яких питань права або законодавства розглядаються як формальний замовлення відповідної роботи і спричинять за собою виставлення вам рахунки за цю роботу.

Не вимагайте без особливої ​​необхідності виконання роботи у вихідні   святкові дні або в інший час, не є робочим. Це впливає на розмір гонорару навіть в тих випадках, коли адвокат в зазначений час працює в офісі / іншому місці з причин, викликаних його власної необхідністю або інтересами інших довірителів.

Для ефективного вирішення Ваших питань вам необхідно звернутися до наших кращих адвокатів Чернігова.  Ми надаємо юридичну допомогу, юридичні консультації м. Чернігів, Київ.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):