Будівництво і нерухомість — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Будівництво і нерухомість

Апр 24, 2021
15:04

Будівництво — один з найбільш складних процесів в економіці, він включає в себе організаційні, вишукувальні, проектні, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, пов’язані зі створенням, зміною або знесенням об’єкта. Крім цього, компаніям, що працюють в цій сфері, періодично доводиться взаємодіяти з саморегульованими організаціями дослідників, проектувальників і будівельників, а також з компетентними державними органами з різних питань виробництва тих чи інших будівельних робіт. Без допомоги досвідченого юриста тут не обійтися, і ми можемо запропонувати свої професійні послуги у всіх проблем, що виникають в процесі будівництва або безпосередньо пов’язаних з ним. Для будівельників найбільш гостро стоїть проблема недобросовісного проведення тендерів — корупційні махінації гублять навіть найприбутковіші проекти.

У зв’язку з цим нерідко виникають складнощі з оформленням земельних відносин і згодом — суперечки про приналежність майна. Не можна залишати без належної уваги і кадровий дефіцит — кваліфікованих робітників і інженерів катастрофічно не вистачає, складні умови роботи і фінансові труднощі сприяють високій плинності кадрів. Крім того, в період кризи проблеми, пов’язані з залученням інвестицій і кредитів, з технологічної і екологічною безпекою посилилися, збільшуючи майнові та репутаційні ризики в цій сфері. Наші фахівці готові застосувати свій великий досвід і знання для допомоги в успішній реалізації проектів інвесторам, девелоперам, забудовникам, підрядникам та субпідрядникам.

Ми ретельно відстежуємо всі зміни містобудівного та земельного законодавства, знаходимо ефективні способи вирішення протиріч між їх нормами, уважно стежимо за судовою практикою на всіх етапах будівництва та операцій з нерухомістю. Разом із загальними корпоративними послугами в комплекс юридичної практики з питань будівництва та нерухомості входять:

-юридичний супровід інвестиційних проектів в будівництві і реконструкції об’єктів нерухомості;

-супровід ліцензування, отримання дозвільних документів та сертифікатів відповідності;

-розробка і узгодження умов різних будівельних договорів, в тому числі в сферах проектування, генпідряду, пайового будівництва;

-супровід при введенні в експлуатацію об’єктів і реєстрації права власності; оформлення прав на нерухоме майно;

-юридична підтримка при участі в тендерах і аукціонах; правове сприяння оскарженню кадастрової вартості об’єкта нерухомості;

— юридичний супровід угод з нерухомістю;

— правова експертиза договорів будівництва, придбання прав на нерухоме майно;

-розробка проектів договорів для проведення різних угод з нерухомістю;

— представлення інтересів компанії в судових і позасудових спорах в сфері нерухомості та будівництва.

Александр Переверзев 2016

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):