АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ. СКАСУВАННЯ ЗАПОВІТУ. ПОЧЕРКОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ. СКАСУВАННЯ ЗАПОВІТУ. ПОЧЕРКОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА

Апр 29, 2021
16:04

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ. СКАСУВАННЯ ЗАПОВІТУ. ПОЧЕРКОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА.

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

АДВОКАТ

Рябінін Денис Дмитрович

Свідоцтво № 664 від 07 вересня 2012 року

14000, Чернігів, Коцюбинського 49 «а»  офіс 101, 0934039250, 0966994888

 

Начальнику відділення поштового зв’язку Корюківського центру поштового зв’язку № 4 м. Корюківка Чернігівської дирекції Українського державного підпиємства поштового зв’язку ‘укрпошта’

Адреса вул. Шевченка, 72, м. Корюківка,

Корюківський р-н, Чернігівська обл

Поштовий індекс 15300

адвоката Рябініна Дениса Дмитровича,

14005, Чернігів, Коцюбинського 49 «а»  офіс 101

тел. (0462)  930-261

представляю інтереси ОСОБА1

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську

діяльність»)

Згідно договору про надання правової допомоги № ОСОБА1 адвокатом Рябініним Денисом Дмитровичем надається правова допомога щодо представництва прав та законних інтересів в судах, а також в інших державних органах з приводу подання позову про скасування заповіту.

В суді буде проводитись почеркознавча експертиза. Для проведення експертизи необхідні зразки підписів покійної ОСОБА2.

Клієнт – ОСОБА1. є онуком померлої ОСОБА2., та має право як родич на отримання інформації.

Для забезпечення повного і всебічного розгляду справи, належної оцінки доказів та їх забезпечення, на підставі ст.ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012р. № 5076,

прошу :

  1. Надати інформацію щодо наявності в архіві платіжних документів (інших документів) з підписами ОСОБА2, померлої 12.01.2014, що проживала за адресою: АДРЕСА2
  2. У разі неможливості надання інформації, повідомити місце, куди «Укрпоштою» передано дані документи, або де вони можуть знаходитися.

У разі виникнення додаткових питань – будь ласка, телефонуйте за вищезазначеними телефонами.

1. Адвокатський запит — письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.

До адвокатського запиту додаються посвідчені адвокатом копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги. Вимагати від адвоката подання разом з адвокатським запитом інших документів забороняється.

2. Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

У разі якщо адвокатський запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до двадцяти робочих днів з обґрунтуванням причин такого продовження, про що адвокату письмово повідомляється не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання адвокатського запиту.

У разі якщо задоволення адвокатського запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як десять сторінок, адвокат зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір таких витрат не може перевищувати граничні норми витрат на копіювання та друк, встановлені Кабінетом Міністрів України.

3. Відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом, крім випадків відмови в наданні інформації з обмеженим доступом.

Додаток:

1. Копія свідоцтва №664 від 07.09.2012р. про право на зайняття адвокатською діяльністю Рябініна Д.Д. — 1 арк.

2. Оригінал ордеру на представництво інтересів. – 1 арк.

«14 » _____________ 2016р.

Адвокат           ________________                              Рябінін Д.Д

 

Адвокат Чернигов, юрист Чернигов, консультациа адвоката Чернигов кращий адвокат

кращий юрист найкращий адвокат найкращий юрист найняти адвоката найняти юриста нанять адвоката написати заяву адвокат написати заяву в суд написати заяву юрист написати позов до суду написать заявление адвокат написать заявление юрист отримати консультацію юриста помощь адвоката помощь юриста послуги адвоката послуги юриста правовая помощь приватний адвокат приватний юрист самый лучший адвокат самый лучший юрист услуги адвоката услуги юриста хороший адвокат хороший юрист частный адвокат частный юрист юридическая консультация  юридическая помощь

 

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):