130 купап оскарження 130 КУПАП КЛОПОТАННЯ. Керування транспортними засобам Категорія : Адвокат по ДТП м.Чернігів — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

130 купап оскарження 130 КУПАП КЛОПОТАННЯ. Керування транспортними засобам Категорія : Адвокат по ДТП м.Чернігів

Апр 27, 2021
09:04

130 купап оскарження  130 КУПАП КЛОПОТАННЯ. Керування транспортними засобами , які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Категорія : Адвокат по ДТП м.Чернігів.

Деснянський районний суд м. Чернігова

Суддя: Самусь Л.В.

Захисника: Рябініна Дениса Дмитровича

14000, Чернігів, Коцюбинського 49 «а» оф. 101

Справа: 750/8243/16-п

Клопотання

Деснянським районним судом м. Чернігова розглядається справа про притягнення ОСОБА 1 до відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

ОСОБА 1 з протоколом не згоден, проти вчинення правопорушення, знаходження в стані алкогольного сп’яніння 30.08.2016 р – заперечує.

30.08.2016 р. ОСОБА1. разом із своєю дівчиною ОСОБА2  повертався із поминок.

Алкоголь ОСОБА1. не вживав, через душевні переживання  одразу не звернув уваги на те, що вказаних в протоколі свідків: ОСОБА3 та ОСОБА4 взагалі, при складанні протоколу не було. З результатами огляду на місці не згоден. Працівники поліції погрожували забрати авто на штраф майданчик, якщо ОСОБА1 не поставить підпис в протоколі.

Зазначене вище, свідчить про те, що протокол складено  з порушеннями.

Згідно ст.. 266 КУпАП, огляд водія  (судноводія) на стан алкогольного,  наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування  під  впливом  лікарських препаратів,   що   знижують   його  увагу  та  швидкість  реакції, проводиться   з   використанням   спеціальних   технічних  засобів
поліцейським у присутності двох свідків.

До того ж, хочу зазначити, що згідно п. 6 інструкції про
про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу проводиться в присутності двох свідків.

Не можуть бути залучені як свідки поліцейські або особи, щодо неупередженості яких є сумніви.

Через те, що основний доказ, який міститься у справі є протокол про адмінправопорушення, те що в мене виникають сумніви щодо порушення порядку його оформлення, вважаю за необхідне викликати в судове засідання свідків (моя дівчина також може це підтвердити) та співробітника поліції, що складав протокол.

Згідно ч.1 ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: … подавати   докази,   заявляти   клопотання.

Стаття 251 КУпАП. Докази. Доказами  в  справі  про  адміністративне  правопорушення,  є будь-які фактичні дані,  на  основі  яких  у  визначеному  законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення,  винність  даної  особи  в  його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються…поясненнями свідків… .

Стаття 272 КУпАП. Свідок. Як свідок у справі про  адміністративне  правопорушення  може бути  викликана кожна  особа,  про  яку  є  дані,  що  їй  відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі.

 

Згідно ст.268 КУпАП особа має право подавати докази, а доказами по справі є, серед іншого, пояснення свідків.

 

На підставі вищенаведеного, прошу:

 

1.     Задовольнити клопотання.

2.     Викликати в  судове засідання старшого інспектора роти номер 2 БІПП в м.Чернігові ДПП ОСОБА5

3.     Викликати в  судове засідання свідків: ОСОБА3 ТА ОСОА4

 

 

 

29.10.2016р.                                                                  Рябінін Д.Д.

 

Адвокат Чернигов, юрист Чернигов, консультациа адвоката Чернигов кращий адвокат

кращий юрист найкращий адвокат найкращий юрист найняти адвоката найняти юриста нанять адвоката написати заяву адвокат написати заяву в суд написати заяву юрист написати позов до суду написать заявление адвокат написать заявление юрист отримати консультацію юриста помощь адвоката помощь юриста послуги адвоката послуги юриста правовая помощь приватний адвокат приватний юрист самый лучший адвокат самый лучший юрист услуги адвоката услуги юриста хороший адвокат хороший юрист частный адвокат частный юрист юридическая консультация  юридическая помощь

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):