fbpx Що потрібно пам'ятати при виборі адвоката для захисту бізнесу | Денис Дмитриевич – частный адвокат Чернигов
 

Вы здесь

Що потрібно пам'ятати при виборі адвоката для захисту бізнесу

У своїй роботі нам часто доводиться виправляти чужі помилки, які допускають юристи (адвокати), які не знають всієї специфіки проведення податкових та економічних перевірок співробітниками правоохоронних органів. З позиції обивателя будь-який юрист (адвокат) сприймається як людина, здатна надати професійну допомогу при зіткненні з правоохоронними органами. Але це далеко не так. У сфері надання юридичних послуг існує спеціалізація по різних галузях права (кримінальне, адміністративне, цивільне, податкове, трудове, сімейне і т. Д.). Надання юридичної допомоги по кожній категорії справ має безліч нюансів. Для надання ефективної безоплатної правової допомоги при проведенні податкових і економічних перевірок юрист (адвокат) повинен досконально знати сформовану практику проведення перевірок правоохоронними органами і добре орієнтуватися в питаннях бухобліку і оподаткування. На практиці керівники фірм, зіткнувшись з проблемою, часто звертаються за юридичною допомогою, не розуміючи, що навіть самий хороший адвокат, що спеціалізується на загальнокримінальних справах (крадіжки, грабежі, розбої, вбивства і т. Д.), Не зможе надати ефективної допомоги при проведенні податкових та економічних перевірок. На практиці всі дії юристів (адвокатів), які не мають досвіду, набутого в ході постійного супроводу перевірок, полягають в створенні перед клієнтом видимості активної роботи, яка зводиться до загальних рекомендацій (наприклад, «Нічого не підписуйте!») І написання непотрібних скарг в Генеральну прокуратуру і т. д. Ось, мабуть, і всі дії, які здатні зробити юристи, які не знають специфіки проведення податкових та економічних перевірок.

При цьому ніякої реальної допомоги вони не роблять.При зверненні до юриста (адвоката), якого ви плануєте залучити для надання юридичної допомоги під час проведення перевірки, рекомендуємо поставити йому ряд простих питань, що стосуються бухобліку та оподаткування, наприклад: «Які господарські операції відображаються на 11-му рахунку?», «У чому різниця між основною і спрощеною системою оподаткування? »,« Які показники зазначаються у формі № 7 бухгалтерської звітності? »і т. д.Якщо юрист не в змозі відповісти на ці елементарні питання, задумайтеся, чи зможе він надати вам ефективну допомогу при супроводі податкової або економічної перевірки, не володіючи навіть елементарними знаннями в галузі бухобліку та оподаткування. Пам'ятайте: проводиться перевірка може спричинити серйозні наслідки (порушення кримінальної справи), тому ми рекомендуємо ретельно підходити до вибору фахівців, яким ви довіряєте захист. При проведенні перевірок часто виникають спірні ситуації, в яких тільки фахівці, що володіють необхідними знаннями, здатні надати ефективну допомогу.

Александр Переверзев 2016

Image: 
Що потрібно пам'ятати при виборі адвоката для захисту бізнесу
У своїй роботі нам часто доводиться виправляти чужі помилки, які допускають юристи (адвокати), які не знають всієї специфіки проведення податкових та економічних перевірок співробітниками правоохоронних органів.
2016-05-30T20:32:54+04:00

Обратная связь

НОВОСТИ

4 административных материала о привлечении к административной ответственности граждан, распространявших ложные слухи о средствах защиты от «коронавируса», которые могут вызвать панику среди населен

Нерідко виникають судові суперечки в зв’язку із неможливістю вчинення адекватного дотримання норм законодавства.

Дана справа не є виключенням.

На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова