Які нотаріуси працюють в Чернігові в умовах воєнного стану. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Які нотаріуси працюють в Чернігові в умовах війни. Посвідчення заповітів, довіреностей та інше.

Мар 25, 2022
23:03

Під час воєнного стану та оточення в Чернігові працюють нотаріуси! Посвідчення заповітів, довіреностей, інших документів, які нотаріуси посвідчують під час воєнного стану.

Телефон: +380503135898 Приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетна Анатоліївна ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ОБОВЯЗКОВО!
Адреса: вул. Коцюбинского, 51, офіс 3.

У разі виникнення питань до адвоката — телефонуте 0934039250. АО «Рябініна та Переверзєва» тимчасово працює в м. Хмельницькому. Наш пріорітет — підтримання рідних Чернігівців, максимальна юридична допомога.

Борисова Тетяна Анатоліївна — приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу з 1995 року, голова методично-консультативної ради нотаріату при Головному управлінні юстиції у Чернігівській області, заступник голови кваліфікаційної комісії нотаріату при Головному управлінні юстиції у Чернігівській області Департамент нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань.
Борисова Тетяна Анатоліївна народилася 1964 року. 1981 року закінчила середню школу в місті Чернігові. З 1982 по 1988 рік працювала секретарем судових засідань у Новозаводському районному суді міста Чернігова. 1994 року закінчила Українську державну юридичну академію.
З 1989 по 1994 рік працювала юристконсультом у народному господарстві. У 1994 році була зарахована стажером нотаріуса. У квітні 1995 року отримала свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю за №1654 та зареєструвала у Чернігівському обласному управлінні юстиції приватну нотаріальну діяльність у Чернігівському міському нотаріальному округу.
За сумлінну працю у нотаріаті неодноразово нагороджувалася різноманітними преміями: у 2001 році – грамотою обласної адміністрації; у 2003 році — грамотою податкової інспекції як найкращий платник податків; оголошено подяку начальником обласного управління юстиції; здобула нагороду Української нотаріальної палати за найкращі професійні досягнення у номінації «Кращий нотаріус 2003 року». 2004 року була нагороджена почесною грамотою Чернігівської обласної ради. 2008 року була нагороджена почесним знаком Української нотаріальної палати за заслуги перед нотаріатом. 2009 року була нагороджена нагородою «Почесний знак Міністерства юстиції України».
Постійно бере активну участь у житті нотаріату Чернігівської області.
Вважає, що бути нотаріусом це дуже відповідально. Тому Тетяна Анатоліївна вважає, що до цієї професії мають приходити люди, які мають не лише юридичну освіту, а ще й життєвий досвід, віру в Бога та любов до людей.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):