ГО «Ветеранське братерство» направило запит до Чернігівської міської ради з приводу надання інформації про отримання держаної підтримки за рахунок коштів державного бюджету на будівництво житла відповідно до закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».. Згідно відповіді, зазначено підтримку отримало 2 особи на суму 519, 225, 00 грн.