Чергова справа з АТ «ПУМБ» на користь Клієнта — військовослужбовця. Стягнуто з банку 96 000 грн. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Чергова справа з АТ «ПУМБ» на користь Клієнта — військовослужбовця. Стягнуто з банку 96 000 грн.

Авг 4, 2022
18:08
Суд ПУМБ адвокат

Два роки тривало провадження з приводу стягнення з Банку АТ «Перший Український Міжнародний Банк» на користь Клієнта АБ «Рябініна і Переверзєва» 96 000 грн..💰
В даному випадку Клієнт — військовослужбовець повністю виплатив кредит, в тому числі й відсотки за користуваня кредитом.
Врахвоуючи відому правову позицію, що військовослужбовці не сплачують проценти за коритсування кредитними коштами, справа не була б складною.
Але в даній справі банк схитрував, і замість процентнів, нарахував (згідно з договором) 96 000 грн. комісії за додаткові послуги, що не підпадає під ЗУ «Про соціальний захист військовослужбовців».
Проаналізувавши норми матераільного права, обставини, що склались між Кредитором і Позичальником, представнику Позивача вдалось довести, що нарахована і сплачена Клієнтом Комісія є фактично процентами за коритсування кредитом, а тому підлягає поверненню як безпідставно набуті кошти.
Посилання на реєстр: reyestr.court.gov.ua/Review/105394304

Адвокат Олександр Переверзєв
📞0934039250 — запис на косультацію.

 

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):