fbpx На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова | Денис Дмитриевич – частный адвокат Чернигов
 

Вы здесь

На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова

На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова

Як відомо, на території Державного Підприємства "Чернігівський військовий лісгосп", що знаходиться в Козелецькому районі, о 13 год. 20 хв. 08 квітня сталася пожежа настилу в лісі. Станом на 20 год. 09 квітня площа, пройдена вогнем, склала близько 195 га.

Загалом до гасіння пожежі залучено 50 одиниць техніки та 187 людей, з яких від УДСНС в області - 29 одиниць техніки та 81 чоловік особового складу.

11 квітня небайдужі громадяни міста Чернігова надали допомогу вогнеборцям, які ліквідовують наслідки масштабної пожежі лісу в її епіцентрі - біля с. Сорокошичі Козелецького району.

З власної ініціативи та за власні кошти представник громадськості Михайло Брижко та Олександр Переверзєв, керівник Адвокатського об’єднання «Рябініна та Переверзєва» придбали для вогнеборців корисний у польових умовах провіант: тушонка, солодощі, кава, дезінфікуючі засоби, посуд та ін..

Михайло Брижко пояснив:  «ті, хто там працює у полум’ї на вістрі боротьби — люди не звичайні. Пожежники-рятівники — сильні і надиво скромні — справжні герої. Того що ми привезли - на кілька днів, кажуть, їм буде достатньо.

Олександр Переверзєв, керівник Адвокатського об’єднання «Рябініна та Переверзєва» пояснив, що їх Адвокатське об’єднання надає  допомогу не тільки пожежникам. Щомісяця частина коштів,отримана від діяльності об’єднання, іде на допомогу тим, хто в ній потребує.

Посилання: https://blogs.korrespondent.net/blog/events/4216471/

Image: 
На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова
На допомогу пожежникам прийшли представники бізнесу та громади м. Чернігова
2020-04-12T14:44:45+04:00

Обратная связь

НОВОСТИ

юридическая консультація (помощь) по вопросам миграции, связанных с пребыванием иностранцев на территории Украины, правил получения туристической визы и виз типа D, формы и значения приглашения при

Адвокатське об’єднання Рябінін, Переверзєв та Патртнери» на спеціалізується саме на кредитних спорах.

4 административных материала о привлечении к административной ответственности граждан, распространявших ложные слухи о средствах защиты от «коронавируса», которые могут вызвать панику среди населен