Орендна плата під час воєнного стану - консультація адвоката. — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Орендна плата під час воєнного стану — консультація адвоката.

Апр 18, 2022
08:04

Як і говорилося раніше в наших статтях, воєнний стан – це 100% форс мажорна обставина, і цей форс мажор звільняє всіх контрагентів, як фізичних, так і юридичних осіб, від необхідності виконувати свої зобов’язання. Це поширюється на оренду. Тобто впринципі ви зараз юридично на підставі закону звільнені від необхідності виконувати будь-які свої зобов’язання.

Нагадаєсо, що наше адвокатське об’єднання надає послуги адвоката під час воєнного стану в  штатному режимі.
Але зрозуміло, що в приватних умовах гарантувати це складно, особливо на тих територіях, що знаходяться на відстані від бойових дій – на Західній Україні, там де не відбуваються бойові дії і відповідно власники житла можуть вимагати оплати оренди за будь-яких обставин. Тому є приватні моменти, які ви повинні приватно вирішувати.
Але, ще раз наголосимо, що щодо закону, то в принципі, зараз природно від оплат ви звільнені і ні в судовому ні в якому іншому порядку стягнути ці кошти по суті неможливо. На цю думку як адвоката – власники житла можуть піти на зустріч і потрібно з ними домовлятися або про часткову оплату, або взагалі про своєрідні канікули. Це стосується як мінімум тих регіонів, де немає активних бойових дій.
Там де активні бойові дії присутні, зокрема Київ, під Києвом, Харків, Маріуполь, Суми, Запоріжжя де йдуть активні бої то тут питання про оплату оренди може бути не актуальним.
Там, де активні бойові дії присутні (або нещодавно закінчились) зокрема Київ, під Києвом, Харків, Маріуполь, Суми, Чернігів, Запоріжжя, де йдуть активні бої, то тут питання про оплату оренди може бути не актуальним.
Якщо вам потрібна допомога адвоката з будь-яких юридичних питань, звертайтеся до адвокатського об’єднання “Рябінін, Переверзєв та Партнери” ми будемо раді вам допомогти.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):