Комуналка під час війни – що і як буде — Адвокатоское Объединение Рябинин, Переверзеви Партнеры

Комуналка під час війни – що і як буде

Апр 19, 2022
14:04

Наразі йдуть військові дії на території України – війна. Зараз дуже багато хто не знає, що буде далі. Більшість жінок з дітьми сидять у підвалах і думають лише про те, як можна вибратися і опинитися в безпечному місці. Лише небагато західних регіонів опинилися в тилу і можуть підтримувати наші війська найнеобхіднішим. І у цих людей з’являється безліч питань, основне напевно – комуналка при військовому становищі, чи потрібно її платити і які взагалі будуть комунальні послуги у нинішньому становищі. Давайте розберемо це питання докладніше.

Комуналка під час війни – що і як буде.

Відразу хочемо всім нагадати, що офіційно в Україні на всій території запроваджено військовий стан. Вже є відповідний лист торгово-промислової палати, що цей факт є 100% форс мажором. Тобто зараз, наголошуючи, жодні зобов’язання можуть не виконуватися. Тобто якщо у вас платежі за договорами, за постачання за товари, за кредити, комуналка, все за що ви повинні платити – зараз можете не платити! Тому що йдуть військові дії і ніяких наслідків і покарань вам за це не буде. Тому можете абсолютно спати спокійно. Більш того хочемо сказати, що якщо у вас є доступи до «грошей банків», так званих «овердрафтів», які розташовані на ваших картках і якщо вам банк ще не заблокував ці «овердрафти» і є деякі суми, якими ви можете користуватися, ви можете сміливо цими сумами користуватися. Жодних відсотків і пень за період, поки діє військовий стан не нараховуватимуться. Ви можете користуватися грошима банку, якщо вони вам доступні і потім, вже після скасування військового стану можна повернути в банк тільки те, що ви взяли. Пам’ятайте про це. Якщо потрібна буде докладна юридична консультація та допомога адвоката, звертайтеся до адвокатського об’єднання “Рябінін, Переверзэв та Партнери”. Ми зможемо вас проконсультувати у телефонному режимі та пояснити усі юридичні моменти у вашій проблемі.

Щодо міста Чернігова: В Чернигове отменили плату за услуги водоснабжения, водоотвода, вывоза мусора и квартплаты, за март и апрель. Такое решение было принято на заседании исполкома 18 апреля.

Решения касаются платы, взимаемой коммунальными предприятиями города. В мае к вопросу оплаты за предоставленные услуги могут вернуться снова, в зависимости от ситуации с боевыми действиями.

Отдельно мэр Владислав Атрошенко попросил принять аналогичные решения управляющих ОСМД и ОЖСК.

Также, по его словам, повлиять в отличие от платы за газ и электроэнергию они не могут, а тепловиков – ТЭЦ и «Облтеплокомэнерго» попросили до 25 апреля сформировать свои предложения к оплате за предоставленные услуги.

Остались вопросы
Контактная информация
Адрес: Чернигов, улица Магистратская, 13
Телефон (Адвокат Рябинин Денис Дмитриевич):