fbpx Відмова в накладенні арешту транспортного засобу через здійснення обвинуваченим підприємницької діяльності і як наслідок неможливість відшкодувати моральну та матеріальну шкоду. | Денис Дмитриевич – частный адвокат Чернигов
 

Вы здесь

Відмова в накладенні арешту транспортного засобу через здійснення обвинуваченим підприємницької діяльності і як наслідок неможливість відшкодувати моральну та матеріальну шкоду.

Чернігівським районним судом Чернігівської області, при винесенні вироку вирішено питання  щодо відмови в клопотанні про арешт транспортних засобів.

Справа № 748/2241/17

Коротке викладення ситуації:

 ОБВИНУВАЧЕНИЙ  21 травня 2016 року Рухаючись в с. Количівка, не перевіривши причіп, останній та скоїв наїзд на зупинку громадського транспорту, де в той момент знаходилась ПОТЕРПІЛИЙ.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди ПОТЕРПІЛИЙ отримала тілесні ушкодження у вигляді, які відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою стійкої втрати працездатності не менш ніж на одну третину.

ОБВИНУВАЧЕНИЙ в судовому засіданні вину у вчиненні злочину визнав частково, Потерпілій надавав матеріальну допомогу, але після початку судових засідань ніс витрати на поїздки до м.Чернігів, а тому не мав змоги надавати їй матеріальну допомогу. Цивільний позов потерпілої визнав частково та просив зменшити розмір моральної шкоди.

Докази, що знаходились в справі, на думку суду , версію водія ОБВИНУВАЧЕНИЙ, що Правил дорожнього руху він не порушував, а причеп від'єднався випадково, оскільки стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, враховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, стан транспортного засобу є обов'язками саме водія,.

АДВОКАТ ПО НЕДВИЖИМОСТИ (КВАРТИРНЫМ ВОПРОСАМ) В Г. ЧЕРНИГОВЕ. ЮРИДИЧЕСКИЕ КОНСУЛЬТАЦИИ, ЖИЛИЩНЫЕ СПОРЫ, СПОРЫ С НЕДВИЖИМОСТЬЮ.

Представником було потерпілої заявлено клопотання про арешт транспортних засобів ОБВИНУВАЧЕНОГО,  але враховуючи, що підприємницька діяльність обвинуваченого пов'язана з вантажними перевезеннями, то накладення арешту може призвести до труднощів у здійсненні підприємницької діяльності обвинуваченим і як наслідок утруднити стягнення з нього відповідних сум на користь потерпілої. До того ж, під час тривалого судового розгляду обвинувачений не здійснював жодних дій щодо ухилення від відповідальності за завдану шкоду, а тому суд вважає, що підстав для забезпечення цивільного позову шляхом накладення арешту немає.

 

 

 

 

 

Image: 
Відмова в накладенні арешту транспортного засобу через здійснення обвинуваченим підприємницької діяльності і як наслідок неможливість відшкодувати моральну та матеріальну шкоду.
Чернігівським районним судом Чернігівської області, при винесенні вироку вирішено питання  щодо відмови в клопотанні про арешт транспортних засобів. Справа № 748/2241/17
2018-11-19T02:07:58+04:00

Обратная связь

НОВОСТИ

Читаючи обставини справи, як клієнт приватбанку неволею напружуусь.

Обставини справи коротко викладені. Для ідентифікації рішення  - номер в єдиному реєстрі 520/15589/15-ц.

Вот и подходит к концу это год. Каждый год приносит много хорошего, а о плохом мы не будем вспоминать. Пусть наступающий год будет для Вас удачным, пусть всё сложится.

З нагоди святкування дня адвокатури в 2018 р., за "сумлінну працю" Чернігівський міський голова привітав як особисто адвоката Дениса Рябініна, так і новостворене адвокатське об'єднання "Рябініна та